ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ikon

ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger APK

v9.6(824680)

Mesajlaşma platformu ICQ Android telefonlarda kullanıma hazır.


İnternetin yaygınlaştığı zamanlarda Windows Messenger ve ICQ oldukça popülerdi. Android'de ise WhatsApp ve benzeri uygulamalar mesajlaşma konusunda lider oldular. Ancak ICQ henüz bitmemiş, klasik mesajlaşma deneyimini Android'de sürdürmeye devam ediyor. ICQ bahsettiğimiz gibi bir mesajlaşma uygulaması. Uygulamanın temel özelliği mesajlaşma ve internet üzerinden arama yapma.


Android mesajlaşma uygulamaları genel olarak bu özelliklere sahip. Ancak ICQ, size yazılan mesajları analiz ediyor ve uygun bir cevap öneriyor. Bu sayede mesaj yazarken zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Uygulamanın diğer öne çıkan özelliği ise meşhur ICQ kanalları. Birçok alanda kurulan kanallara katılarak ilgi alanlarınızı takip edebilir, son gelişmelerden haberdar olabilir ve aynı kanala abone olan diğer insanlarla iletişim kurabilirsiniz.


ICQ Android versiyonu WhatsApp ve BiP gibi mesajlaşma uygulamalarıyla benzer özelliklere de sahip. Sesli mesaj gönderme, grup kurma, telefondan görüntülü arama yapma ve tabii ki çıkartmalar gibi birçok özelliği ICQ'da da kullanabilirsiniz. ICQ tamamen ücretsiz kullanılıyor, ancak arama yapmak için kontör sistemi olduğunu belirtelim. ICQ APK dosyasını Cepde üzerinden indirip uygulamayı ücretsiz kullanabilirsiniz.

ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ekran görüntüleri ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ekran görüntüleri ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ekran görüntüleri ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ekran görüntüleri ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder