ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ikon

ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger APK

v9.6(824680)

ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger Açıklama

Mesajlaşma platformu ICQ Android telefonlarda kullanıma hazır.


İnternetin yaygınlaştığı zamanlarda Windows Messenger ve ICQ oldukça popülerdi. Android'de ise WhatsApp ve benzeri uygulamalar mesajlaşma konusunda lider oldular. Ancak ICQ henüz bitmemiş, klasik mesajlaşma deneyimini Android'de sürdürmeye devam ediyor. ICQ bahsettiğimiz gibi bir mesajlaşma uygulaması. Uygulamanın temel özelliği mesajlaşma ve internet üzerinden arama yapma.


Android mesajlaşma uygulamaları genel olarak bu özelliklere sahip. Ancak ICQ, size yazılan mesajları analiz ediyor ve uygun bir cevap öneriyor. Bu sayede mesaj yazarken zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Uygulamanın diğer öne çıkan özelliği ise meşhur ICQ kanalları. Birçok alanda kurulan kanallara katılarak ilgi alanlarınızı takip edebilir, son gelişmelerden haberdar olabilir ve aynı kanala abone olan diğer insanlarla iletişim kurabilirsiniz.


ICQ Android versiyonu WhatsApp ve BiP gibi mesajlaşma uygulamalarıyla benzer özelliklere de sahip. Sesli mesaj gönderme, grup kurma, telefondan görüntülü arama yapma ve tabii ki çıkartmalar gibi birçok özelliği ICQ'da da kullanabilirsiniz. ICQ tamamen ücretsiz kullanılıyor, ancak arama yapmak için kontör sistemi olduğunu belirtelim. ICQ APK dosyasını Cepde üzerinden indirip uygulamayı ücretsiz kullanabilirsiniz.

ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ekran görüntüleri ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ekran görüntüleri ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ekran görüntüleri ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ekran görüntüleri ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.6(824680)

GeliştiriciLLC Mail.Ru

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi05.07.2020 - 18:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme29

Dosya boyutu 57.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10493

GÜVENLİKİndireceğiniz ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.icq.mobile.client

APK imzası: f3aa2e929db33e6501f35c3414c9226d6603de80

ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. ICQ: Görüntülü görüşmeler için Messenger APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder