Signal Private Messenger ikon

Signal Private Messenger APK

v5.29.7

Signal Private Messenger rehberinizdeki kişilerle iletişimde kalmanızı sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır.


WhatsApp'in kurucusu tarafından geliştirilen Signal Private Messenger, Android'in diğer mesajlaşma uygulamalarıyla aynı özelliğe sahip. Yani, kişisel mesajlaşma, sesli arama, gruplar, fotoğraf ve ses dosyası paylaşımı gibi tüm özellikler Signal'de de bulunuyor. Ancak Signal'i diğer uygulamalardan ayıran özelliği yüksek güvenlikli şifreleme alt yapısı. Uygulama ile tüm kişisel bilgileriniz ve mesajlarınız çözülmesi neredeyse imkansız bir yöntemle şifreleniyor ve her şeyiniz gizli kalıyor.


Açık kaynak kod yapısı üzerine geliştirilen Signal'in güvenliğe bu kadar önem vermesi diğer mesajlaşma uygulamalarına karşı öne geçmesini sağlıyor. Aynı zamanda uygulamayla göndereceğiniz mesajlar sadece ağ üzerinden yapıldığı için mesajlarınız Signal'in sunucularına uğramıyor bile. WhatsApp ise mesajlar ve profillerle ilgili bilgileri Facebook ve üçüncü taraf şirketlerle paylaşacağına dair sözleşmeyi kullanıcılarına onaylatmak isterken Signal'in gizlilik odaklı olması tercih sebebi.


Uygulamayı kullanabilmek için Signal Private Messenger APK dosyasını indirip telefonunuza kurmanız yeterli oluyor. Kolay kurulumu geçtikten sonra arkadaşlarınızla güvenli mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Signal Private Messenger ekran görüntüleri Signal Private Messenger ekran görüntüleri Signal Private Messenger ekran görüntüleri Signal Private Messenger ekran görüntüleri Signal Private Messenger ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Signal APK son sürüm güncellemesinde emojiler güncellenmiş.

Artıları

Yüksek güvenliğe sahip alt yapı,

Mesaj gönderiminde aracı sunucu yok,

Görüntülü ve grup sohbeti desteği,

Medya transferi desteği.

Eksileri

Türkçe değil.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder