Whatsapp Aero ikon

Whatsapp Aero APK

v8.80

WhatsApp Aero, mesajlaşma uygulaması WhatsApp'in tüm özelliklerini içeren bir Whatsapp mod uygulamasıdır.


WhatsApp kişiselleştirme seçenekleri açısından biraz az özelliklere sahip. Özellikle 'çevrimiçi' ve 'yazıyor' seçeneklerini kullanmak istemeyen birçok kullanıcı orijinal WhatsApp yerine modlu sürümleri tercih ediyor. WhatsApp Aero (veya WhatsAero) tamamen özelleştirme seçeneklerine ve gelişmiş gizlilik özelliklerine sahip bir mod uygulaması.


WhatsApp Aero'nun öne çıkan özellikleri şöyle:

  • WhatsApp'a ait tüm orijinal özellikler,
  • 'Çevrimiçi, yazıyor ve ses kaydediyor' gibi bilgileri gizleme,
  • Sadece kendiniz için mavi tiki kapatma (sizin mesajınız okunduğunda mavi tik görünür, ancak siz karşı tarafın mesajını okuduğunuzda mavi tik görünmez),
  • Mesaj sayfası görünümünü değiştirme,
  • WhatsApp mesaj listesi sayfası görünümünü değiştirme,
  • Yüzlerce farklı renkte tema seçeneği,
  • Kişilerin sizi engellemesini kaldırma özelliği,
  • WhatsApp durumlarını görüntülediğinizi gizleme (bu özellik sayesinde durumlara baktığınız karşı tarafta görünmez),
  • Ve daha birçok özellik.


WhatsApp mod uygulaması olarak WhatsApp Aero'nun öne çıkan özellikleri bunlar. Ek olarak daha birçok özellik uygulamada bulunuyor. Peki WhatsApp Aero nasıl kurulur? Anlatalım.


WhatsApp Aero nasıl kurulur?

Öncelikle, WhatsApp Aero'yu sorunsuz kullanabilmek için orijinal WhatsApp uygulamasını kaldırmanız şart. Mesajları yedekledikten sonra uygulamayı kaldırın. Daha sonra WhatsApp Aero APK dosyasını telefonunuza indirin ve kurun. Karşınıza normal WhatsApp'in kurulum ekranı gelecek. Kurulum işlemini yaptıktan sonra mesaj yedeklerinizi geri yükleyin. Artık uygulamayı modlu olarak kullanabilirsiniz.


Türk geliştirici Hazar Bozkurt tarafından sunulan WhatsApp Aero tamamen ücretsiz. WhatsApp Aero APK dosyasını indirip anlattığımız şekilde kurma işlemini yaparak sorunsuzca mesajlaşabilirsiniz.

Whatsapp Aero ekran görüntüleri Whatsapp Aero ekran görüntüleri Whatsapp Aero ekran görüntüleri Whatsapp Aero ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Whatsapp Aero APK son sürüm güncellemesinde uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Whatsapp Aero için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Whatsapp Aero v8.36 için
Biri bana nasıl indirildiğini anlatabilir mı linki göremiyorum