Gmail ikon

Gmail APK

v2020.10.18.339546910.Release

Google'a ait bir mail adresiniz varsa, Gmail uygulaması epostanızı yönetmek için kullanabileceğiniz iyi bir alternatif.


Inbox servisinin durdurulması ile beraber Gmail artık Google'ın tek e-posta servisi olarak öne çıkıyor. Hem Google hem de IMAP ve POP mailler için tek bir yönetim servisi sunan Gmail kolay kullanımı ve özellikleri ile öne çıkıyor. Google hesabınızla birlikte gelen 15 GB kullanım hakkı, Drive, Fotoğraflar ve diğer birçok Google servisiyle uyumlu çalışan Gmail aynı zamanda birden fazla Google hesabınızı yönetmenize de olanak sağlıyor.


Gmail hesabınız varsa güvenliğiniz için her zaman resmi uygulamaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Uygulama Google tarafından geliştirildiği için tamamen ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Gmail APK dosyasını hemen indirerek maillerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz.


Telefonunuz Andreod Oreo ile çalışan giriş seviyesinde bir telefon ise uygulamanın daha basit ve hızlı versiyonu Gmail Go'yu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Gmail nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gmail APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Gmail ekran görüntüleri Gmail ekran görüntüleri Gmail ekran görüntüleri Gmail ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Gmail APK son sürüm güncellemesinde uygulama tasarımı ve logosu güncellenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder