Messenger ikon

Messenger APK

v310.0.0.20.117

Facebook'a entegre olan sohbet platformunun mobil uygulaması Messenger ile arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz.


Metin, fotoğraf, video ve gif haricinde eğlenceli çıkartmalar ile mesajlaşabileceğiniz Facebook Messenger yeni nesil mesajlaşma uygulamaları içerisinde kullanıcıların en çok tercih uygulamalardan bir tanesi.


Yüksek kalite görüntü ile Video arama ve grup mesajlaşma/konuşma özelliği olan Facebook Messenger arkadaşlarınızdan gelen mesajları sohbet balonu olarak isimlendirdiği bir özellik ile cihazınızın ekranına düşürüyor. Siz kapatmadıkça ekranda kalan sohbet balonu anında mesajlaşma için büyük kolaylık sağlıyor.


Mesajlarınızın ne zaman gönderildiği ve okunduğu bilgilerini de görebileceğiniz Messenger uygulaması, sohbet balonları ve mesaja iliştirilen konum bilgisi özelliği ile rakibi olan uygulamalardan öne çıkıyor.

Messenger ekran görüntüleri Messenger ekran görüntüleri Messenger ekran görüntüleri Messenger ekran görüntüleri Messenger ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Messenger APK güncel sürümünde uygulama performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Messenger için toplam 22 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Messenger v272.0.0.14.119 için
Mesenger inmiyor yardimci olun lutfsn
Ziyaretçi2 yıl önce Messenger v215.0.0.19.101 için
Çok yavaş hareket ediliyor.Gunlerdir indiremedim.
Ziyaretçi3 yıl önce Messenger v172.0.0.34.83 için
Adamım www.cepde.net
Ziyaretçi4 yıl önce Messenger v103.0.0.12.69 için
En sevdiğim apk sitesi direk ve çok kolay tek bir tuşla iniyor teşekkürler www.cepde.net
Ziyaretçi4 yıl önce Messenger v87.0.0.15.69 için
Arkadaş google play yaziyor ya oraya bas indir çıkacak baş ona