UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ikon

UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block

v1.8.9.900

UC Browser Turbo, Android için geliştirilen hızlı ve kullanışlı bir internet tarayıcısı uygulamasıdır.


Web tarayıcılarında hız ve güvenlik oldukça önemli. UC Turbo da bu konuda geliştirilmiş ve gayet başarılı sonuçlar veren bir uygulama. UC Browser'in hızlandırılmış versiyonu olan uygulama temel olarak UcWeb'in birçok özelliğine sahip. Bunlar arasında güvenli gezinti, reklam engelleme, internet sitelerinden video indirme, gece modo (karanlık tema) ve çoklu dil desteği gibi özellikler yer alıyor.


UC Browser Turbo özellikle internet üzerinden sürekli içerik indiren kullanıcıların seveceğini düşünüyoruz. Aynı özellik UC Browser uygulaması üzerinde de var ancak bu sürüm Turbo niteliğinden dolayı daha hızlı indirme yapabiliyor. Ayrıca Gizli mod da normal varyasyona göre gayet başarılı bir deneyim sunuyor. UC Browser Turbo APK dosyasını hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ekran görüntüleri UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ekran görüntüleri UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ekran görüntüleri UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ekran görüntüleri UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.9.900

GeliştiriciUCWeb Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi12.02.2020 - 12:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme23

Dosya boyutu 37.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10173

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder