UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ikon

UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block APK

v1.9.10.900

UC Browser Turbo, Android için geliştirilen hızlı ve kullanışlı bir internet tarayıcısı uygulamasıdır.


Web tarayıcılarında hız ve güvenlik oldukça önemli. UC Turbo da bu konuda geliştirilmiş ve gayet başarılı sonuçlar veren bir uygulama. UC Browser'in hızlandırılmış versiyonu olan uygulama temel olarak UcWeb'in birçok özelliğine sahip. Bunlar arasında güvenli gezinti, reklam engelleme, internet sitelerinden video indirme, gece modo (karanlık tema) ve çoklu dil desteği gibi özellikler yer alıyor.


UC Browser Turbo özellikle internet üzerinden sürekli içerik indiren kullanıcıların seveceğini düşünüyoruz. Aynı özellik UC Browser uygulaması üzerinde de var ancak bu sürüm Turbo niteliğinden dolayı daha hızlı indirme yapabiliyor. Ayrıca Gizli mod da normal varyasyona göre gayet başarılı bir deneyim sunuyor. UC Browser Turbo APK dosyasını hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ekran görüntüleri UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ekran görüntüleri UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ekran görüntüleri UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ekran görüntüleri UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

UC Browser Turbo APK son sürüm güncellemesinde;

Mobil veri ile internetten video indirme işlemine otomatik durdurma özelliği gelmiş,

Video downloader özelliği optimize edilmiş,

Video oynatıcı özelliği geliştirilmiş.

Yorumlar

UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce UC Browser Turbo - Fast download, Secure, Ad block v1.9.10.900 için
Bu uygulamanın Türkçe ayarı yok!