Snapchat ikon

Snapchat APK

v11.7.0.62

Android'in popüler ve ilginç haberleşme uygulaması Snapchat ile arkadaşlarınıza yalnızca bir kere gösterilmek üzere fotoğraf veya video çekip gönderebilirsiniz.


Bir kere görüldükten sonra silinecek olan fotoğrafın veya videonun üzerine yazı, emoji ve eğlenceli görseller ekleyebiliyorsunuz. Snap'lediğiniz görüntüler arkadaşlarınız tarafından ekran görüntüsü alarak veya kamera kullanılarak kaydedilebilir, bu nedenle ne gönderdiğinize dikkat etmeniz geliştirici tarafından öneriliyor.


Snapchat her ne kadar fotoğraf paylaşma uygulaması olsa da eklenen yeni özellikler ile bir sosyal medya platformu olma yolunda ilerliyor. Bu özellikler arasında ise Snappables adındaki mini oyunlar öne çıkıyor. Snappables'ı arkadaşlarınızla oynayarak uygulama üzerinde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Snapchat APK dosyasını indirerek arkadaşlarınızla Snapleşmeye başlayın. İyi snap'leşmeler.

Snapchat nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Snapchat APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Snapchat ekran görüntüleri Snapchat ekran görüntüleri Snapchat ekran görüntüleri Snapchat ekran görüntüleri Snapchat ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Snapchat APK son sürüm güncellemesinde uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Snapchat için toplam 8 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Snapchat v10.31.0.0 için
hesap neden oluşturulamıyor tüm bilgileri doğru girmeme rağmen olmuyor yardımcı olur musunuz
Ziyaretçi3 yıl önce Snapchat v10.23.10.0 için
Çok. Guzel. Bunun. İcin. Begeniyorum. Bay. Bay
Ziyaretçi4 yıl önce Snapchat v9.42.1.0 için
Guzel
Ziyaretçi4 yıl önce Snapchat v9.29.3.0 için
çok kötü
ahmetmehmetali265 yıl önce Snapchat v9.29.3.0 için
bende general mobile discovery16 gb var bu program çalışmadı sebebi ve çözümü bilen varsa yazarmı acaba teşekkürler