Dedi ikon

Dedi APK

v1.73

Dedi APK, Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz WhatsApp ve Telegram alternatifi bir mesajlaşma uygulaması.


Tamamen yerli olan Dedi uygulaması, popüler mesajlaşma uygulamalarına alternatif olarak geliştirilmiş. Uygulamanın temel özellikleri arasında grup sohbetleri, görüntülü arama, ses kaydı ve dosya gönderme gibi birçok özellik var. Bunların yanında kısa süre içerisinde kendi kendine yok olan kaybolan mesajlar özelliği de mevcut.


Dedi uygulamasının en önemli avantajı yüksek güvenlik ve gizlilik özelliğine sahip olması. Uygulamadaki her mesaj, arama, dosya transferi, fotoğraf ve aklınıza gelebilecek her şey uçtan uca şifreleniyor ve kimseyle paylaşılmıyor. Gizliliğe önem veren kullanıcılar için bu özellik olmazsa olmaz. Dedi APK uygulaması da tam olarak bu gizliliği sağlıyor.


Dedi'nin yerli olduğundan bahsetmiştik. BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İNTERNET GÜVENLİĞİ DERNEĞİ tarafından geliştirilen uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. WhatsApp, Telegram ve Signal gibi popüler seçeneklere karşı yerli olan Dedi ve BiP gibi uygulamalarla yerli teknolojleri destekleyebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için Dedi APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Dedi nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dedi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dedi ekran görüntüleri Dedi ekran görüntüleri Dedi ekran görüntüleri Dedi ekran görüntüleri Dedi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder