Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Haberleşme Uygulamaları » Firefox Browser

Firefox Browser

v56.0
reklamlar
Firefox Browser
Firefox Browser ekran görüntüleri Firefox Browser ekran görüntüleri Firefox Browser ekran görüntüleri Firefox Browser ekran görüntüleri Firefox Browser ekran görüntüleri Firefox Browser tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Firefox Browser Açıklama

Google Chrome'dan sonra dünyanın en çok kullanılan tarayıcısı Mozilla Browser kolaylık ve güvenliği önde tutuyor.

 

Daha önce gizlilik konusunda en güvenilir kuruluş olarak seçilen Mozilla, internet tarayıcısı Firefox'ta da kişisel verilerin gizliliğini en üst seviyede tutuyor. Twitter, Facebook, Wikipedi ve Google gibi birçok popüler web sitesinin özellikleriyle entegre olan Firefox tarayıcısı, bu platformların özelliğini tarayıcısına taşıyor ve kolay bir erişim sağlıyor. Firefox hesabı olan kullanıcılar, birden fazla cihazda kullandığı Firefox tarayıcısındaki verilerine senkronizasyon sayesinde anında ulaşabiliyor ve cihazlar arasında kolayca geçiş yapabiliyor.

 

Mozilla Firefox'un diğer tarayıcılara göre bir diğer artısı da, sekme yönetiminde sezgisel sıralama kullanması. Yani, En çok ziyaret ettiğiniz sekmeler çoktan aza doğru sıralanarak daha kolay bir erişim sağlanıyor ve 'neredeydi bu sekme' diye düşünmüyorsunuz. Buna ek olarak Firefox'ta sekme sınırı bulunmadığını da belirtelim. İstediğiniz kadar sekme açabilir ve sezgisel sıralama özelliği sayesinde bunları kolayca bulabilirsiniz.

Güncelleme Notları

Android WebExtension API desteği eklendi,

WebRTC kodlayıcı ve çözücüleri uygulamaya eklendi. Böylece Firefox ile daha yüksek performans ve daha az pil tüketimi mümkün olacak.

Artıları

Sezgisel sekme sıralama,

Gizliliği ön planda tutuyor,

Oldukça hızlı çalışıyor.

Eksileri

Arayüz grafikleri daha iyi olabilirdi.

reklamlar

Firefox Browser Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: