Firefox Browser ikon

Firefox Browser APK

v98.3.0

Google Chrome'dan sonra dünyanın en çok kullanılan tarayıcısı Mozilla Firefox Browser kolaylık ve güvenliği önde tutuyor.


Daha önce gizlilik konusunda en güvenilir kuruluş olarak seçilen Mozilla, internet tarayıcısı Firefox'ta da kişisel verilerin gizliliğini en üst seviyede tutuyor. Twitter, Facebook, Wikipedi ve Google gibi birçok popüler web sitesinin özellikleriyle entegre olan Firefox tarayıcısı, bu platformların özelliğini tarayıcısına taşıyor ve kolay bir erişim sağlıyor. Firefox hesabı olan kullanıcılar, birden fazla cihazda kullandığı Firefox tarayıcısındaki verilerine senkronizasyon sayesinde anında ulaşabiliyor ve cihazlar arasında kolayca geçiş yapabiliyor.


Mozilla Firefox'un diğer tarayıcılara göre bir diğer artısı da, sekme yönetiminde sezgisel sıralama kullanması. Yani, En çok ziyaret ettiğiniz sekmeler çoktan aza doğru sıralanarak daha kolay bir erişim sağlanıyor ve 'neredeydi bu sekme' diye düşünmüyorsunuz. Buna ek olarak Firefox'ta sekme sınırı bulunmadığını da belirtelim. İstediğiniz kadar sekme açabilir ve sezgisel sıralama özelliği sayesinde bunları kolayca bulabilirsiniz.

Firefox Browser ekran görüntüleri Firefox Browser ekran görüntüleri Firefox Browser ekran görüntüleri Firefox Browser ekran görüntüleri Firefox Browser ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Firefox Android uygulaması son sürüm güncellemesi ile daha stabil çalışıyor.

Artıları

Sezgisel sekme sıralama,

Gizliliği ön planda tutuyor,

Oldukça hızlı çalışıyor.

Eksileri

Sekme geçişi tasarımı pek kullanışlı değil.

Yorumlar

Firefox Browser için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
koko727 yıl önce Firefox 19.0 için
helal osun oğ internete geziniyorum güzel değil sanmıştım ama hrikaymış allah razı olsun /bana para yokmu bedava şir olurmu