PTT Messenger ikon

PTT Messenger APK

v4.14.12

Türkiye'nin yerli kaynaklarla ürettiği mesajlaşma uygulaması PTT Messenger tanıtıldı.

 

Başbakan'ın yaptığı tanıtımla gün yüzüne çıkan uygulama tamamen yerli kaynakların kullanılması itibariyle bir ilki taşıyor. Devlete ait Posta ve Telgraf Teşkilatı'nın geliştirdiği uygulamanın tüm özellikleri henüz açıklanmadı ancak bildiğimiz kadarıyla mesajlaşma, görüntülü konuşma ve arama yapma özellikleriyle birlikte dosya transferi yapmak da mümkün.

 

Uygulamayı kullanabilmek için Türkiye'ye kayıtlı bir operatörden numaranız olması şart. Yurt dışı numaraları ile uygulama çalışmıyor. Buna ek olarak resmi tanıtıma kadar uygulamayı sadece test kullanıcıları kullanabiliyor. Test kullanıcısı olmayan aşağıdaki ekran görüntüsünde görünen numara onaylama ekranından ileriye gidemiyor. Erken dönem kullanıcısı olmak ve resmi tanıtımdan sonra uygulamayı ilk kullanan kişilerden olmak isterseniz PTT Messenger APK dosyasını ücretsiz indirerek telefonunuza kurmanız yeterli.

PTT Messenger ekran görüntüleri

Yorumlar

PTT Messenger için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce PTT Messenger v4.14.12 için
inşallah her konu da yerli yazılımlar çoğalır.