Yahoo Mail ikon

Yahoo Mail APK

v6.13.2

Yahoo Mail çoklu hesap desteği ile mail hesaplarınızın yönetimini kolaylaştırıyor.


Uygulama başta Yahoo olmak üzere Google, Outlook, Mynet veya diğer eposta istemcilerinin hepsini destekliyor. Yahoo Mail iddialı olduğu tasarımı ve kullanım kolaylığı ile bizce diğer mail uygulamalarından öne çıkıyor. Başarılı bir şekilde yerleştirilen yönetim düğmeleriyle de tüm eposta iletileriniz üzerinde tam kontrol sağlıyorsunuz. Her mail uygulamasının kısayol düğmeleri var ancak bunlar genellikle açılan çekmeceler içerisine eklenmiş durumda. Yahoo Mail ise bunlara tek dokunuşla ulaşacak şekilde tasarlanmış.


Yahoo Mail'in işinizi kolaylaştıracak bir özelliği de bulut depolama servisleriyle entegrasyonu desteklemesi. Örneğin Dropbox, Google hesabınıza bağlı Drive veya Yahoo'nun kendi servisi Flickr'ı uygulamaya bağlayarak dosyalarınıza erişebilirsiniz.


Son olarak, Yahoo Mail tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak kullanılabiliyor.

Yahoo Mail ekran görüntüleri Yahoo Mail ekran görüntüleri Yahoo Mail ekran görüntüleri Yahoo Mail ekran görüntüleri Yahoo Mail ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yahoo Mail APK son sürüm güncellemesinde uygulamaya video sekmesi eklenmiş. Birbirinden farklı konularda videoları bu sekmeden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder