Phoenix Browser -Video Download, Private & Fast ikon

Phoenix Browser -Video Download, Private & Fast APK

v4.2.2.2230

Phoenix Browser indirme seçenekleri ile öne çıkan başarılı bir Android internet tarayıcısı uygulamasıdır.


Phoenix Browser en basit tanımla bir internet tarayıcısı. Ancak Google Chrome, Firefox ve Opera gibi popüler rakipleri karşısında başarılı özelliklere sahip. Özellikle internetten video indirme konusunda uygulama oldukça iddialı. Zaten internet tarayıcısı olmaktan çok internetten video indirmek için kullanılıyor.


Phoenix Browser'ın temel özellikleri şunlar:

  • Dediğimiz gibi, uygulamanın en önemli özelliği video indirmek. Android kullanıcılarının sık sık kullandığı Phoenix Browser'in bu özelliği sayesinde internetteki hemen hemen her videoyu kolay ve hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz,
  • Resimsiz sayfa yükleme özelliği. Uygulamanın web sitelerine bağlantı hızı diğer tarayıcılar kadar iyi. Resimsiz sayfa yükleme özelliğini aktif ederek hem internet tasarrufu yapabilir hem de web sayfasını daha hızlı yükleyebilirsiniz.
  • Web sitelerindeki reklamları engelleme,
  • Veri tasarrufu yaparak daha az mobil veri kullanma,
  • WhatsApp Status Saver eklentisi ile arkadaşlarınızın WhatsApp durumlarını kaydetme,
  • Dosya yöneticisi özelliği. Android telefonunuzdaki video ve fotoğraflar dahil tüm dosyalara Phoenix Browser üzerinden ulaşabilirsiniz.

Phoenix Browser'ın öne çıkan son özelliği ise tüm bu işlemleri gizli ve hızlı bir şekilde yapabiliyor olması. Uygulamanın gelişmiş gizli gezinme desteği sayesinde internet sitelerine gizli ve hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Son olarak uygulama tamamen ücretsiz. Phoenix Browser APK dosyasını hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Phoenix Browser -Video Download, Private & Fast ekran görüntüleri Phoenix Browser -Video Download, Private & Fast ekran görüntüleri Phoenix Browser -Video Download, Private & Fast ekran görüntüleri Phoenix Browser -Video Download, Private & Fast ekran görüntüleri Phoenix Browser -Video Download, Private & Fast ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder