Wear OS (Android Wear) ikon

Wear OS (Android Wear)

v2.10.0.188560295.gms

Google'ın resmi olarak geliştirdiği Wear OS uygulamasıyla akıllı saatinizi telefonunuza bağlayabilir ve saat etkinliklerinizi takip edebilirsiniz.

 

Uygulamala Android Wear (Wear OS) işletim sistemine sahip tüm akıllı saatleri desteklediği için oldukça geniş bir uyum listesi var. Saatle telefon arasında uygulama ile kuracağınız senkronizasyon sonrasında spor etkinlikleri, arama ve mesaj yönetimi, Google Asistan ve akıllı yanıt gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz. Buna ek olarak Wear OS ile akıllı saatinizin ekranını da değiştirmeniz mümkün. Uygulama arayüzünde kullanabileceğiniz bazı saat arayüzü tasarımları var. Bunların hepsi ücretsiz olarak sunuluyor ve istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

 

Wear OS, daha önce Android Wear adıyla yayınlanmıştı ancak Google uygulamanın ismini değiştirerek kullanıcılara tekrar sundu. Yenilenen Wear OS arayüzü ile uygulamanın kullanımı da kolaylaştırılmış. Wear OS APK ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Wear OS (Android Wear) ekran görüntüleri Wear OS (Android Wear) ekran görüntüleri Wear OS (Android Wear) ekran görüntüleri Wear OS (Android Wear) ekran görüntüleri Wear OS (Android Wear) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.10.0.188560295.gms

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.04.2018 - 12:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme60

Dosya boyutu 27.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8584

Güvenlik seçicileri
Wear OS (Android Wear) eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Wear OS (Android Wear) versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder