Wear OS (Android Wear) ikon

Wear OS (Android Wear) APK

v2.52.0.394110842.gms

Google'ın resmi olarak geliştirdiği Wear OS uygulamasıyla akıllı saatinizi telefonunuza bağlayabilir ve saat etkinliklerinizi takip edebilirsiniz.

 

Uygulamala Android Wear (Wear OS) işletim sistemine sahip tüm akıllı saatleri desteklediği için oldukça geniş bir uyum listesi var. Saatle telefon arasında uygulama ile kuracağınız senkronizasyon sonrasında spor etkinlikleri, arama ve mesaj yönetimi, Google Asistan ve akıllı yanıt gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz. Buna ek olarak Wear OS ile akıllı saatinizin ekranını da değiştirmeniz mümkün. Uygulama arayüzünde kullanabileceğiniz bazı saat arayüzü tasarımları var. Bunların hepsi ücretsiz olarak sunuluyor ve istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

 

Wear OS, daha önce Android Wear adıyla yayınlanmıştı ancak Google uygulamanın ismini değiştirerek kullanıcılara tekrar sundu. Yenilenen Wear OS arayüzü ile uygulamanın kullanımı da kolaylaştırılmış. Wear OS APK ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Wear OS (Android Wear) ekran görüntüleri Wear OS (Android Wear) ekran görüntüleri Wear OS (Android Wear) ekran görüntüleri Wear OS (Android Wear) ekran görüntüleri Wear OS (Android Wear) ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Wear OS APK son sürüm güncellemesinde uygulama tasarımı tamamen yenilenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder