LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj ikon

LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj APK

v10.10.1

Popüler haberleşme uygulaması LINE ile internet üzerinden mesajlaşabilir ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.


Uygulama temel olarak haberleşme uygulamasında olan hemen her şeye sahip: Rehberinizdeki numalarla mesajlaşma, 200 kişiye kadar grup sohbeti, görüntülü görüşme, medya ve konum paylaşımı. Burada bir parantez açarak görüntü görüşmelerin konferans tarzında çoklu yapılabildiğini belirtelim: en fazla 4 kişiye kadar görüntülü görüşme (video konferans) yapabiliyorsunuz.


Uygulamada kurulan grupların genel bir erişim bağlantısı oluyor. Bu bağlantıyı istediğiniz bir kişiyle paylaşarak grubunuza gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu kişinin rehberinizde kayıtlı olması zorunlu değil, önemli olan bağlantıyı kullanarak gruba katılabilmesi. Bu özellik LINE'ı internette gizli görüşme yapmak isteyen kullanıcılar arasında öne çıkarıyor. Aynı özelliği Kik'te de görmüştük.


Milyonlarca kullanıcısı olan Line haberleşme özellikleri ile öne çıkıyor ama kullanıcılar için sunduğu sosyal özellikler de oldukça dikkat çekici. Uygulamayı kurduğunuzda standart bir rehber profili yerine sosyal bir zaman tüneline sahip oluyorsunuz. Bu zaman tünelinde mesaj, fotoğraf veya videoları LINE kişilerinizle paylaşabiliyorsunuz.


Uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz. Android cihazınızla ücretsiz mesajlaşmak ve görüntülü görüşme yapmak için Line APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj ekran görüntüleri LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj ekran görüntüleri LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj ekran görüntüleri LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj ekran görüntüleri LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Popüler mesajlaşma uygulaması LINE APK son sürüm güncellemesinde;

Otomatik mesaj geçmişi yedekleme özelliği eklenmiş,

Klavyede görünen sticker düğmesi güncellenmiş,

Keep özelliğine içerik eklerken kaydedilecek Koleksiyonu seçme özelliği eklenmiş.

Yorumlar

LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Line v3.9.3 için
iyi :D
Ziyaretçi4 yıl önce Line v3.9.3 için
Bu ürünü ilk defa kullunìcam bakalim nasil olucak tessekürler.
Ziyaretçi6 yıl önce Line v3.9.3 için
ela ela buuu maaa neçye verersen