Hangouts ikon

Hangouts

v27.0.215462205

Google tarafından geliştirilen Hangouts, rehberinizdeki kişilerle mesajlaşabilir, sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

 

Bu özellikleri hem tekli hem de grup görüşmeleri için kullanmak mümkün. Bunun yanında fotoğraf, video, konum, emoji, çıkartma ve GIF paylaşma desteği de Hangouts'un özellikleri arasında yer alıyor. Bu özellikleri bir arada düşününce uygulama temel olarak WhatsApp, BiP ve Telegram ile aynı mantıkta çalışıyor. Bu uygulamalar arasında öne çıkan özelliği ise en fazla 10 kişiye kadar çoklu görüntülü görüşme özelliği.

 

Hangouts internet üzerinden çalıştığı için, yapacağınız tüm görüşmeler internet kotanızdan düşecektir. Özellikle görüntülü görüşmenin çok fazla internet kullanımı yaptığını aklınızdan çıkarmamanızı tavsiye ederiz.

 

Uygulamayı kullanabilmek için Hangouts APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Kurulum talimatlarını yaptıktan sonra rehberiniz otomatik olarak senkronize ediliyor.

Hangouts ekran görüntüleri Hangouts ekran görüntüleri Hangouts ekran görüntüleri Hangouts ekran görüntüleri Hangouts ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

bu versiyon ile birlikte bazı hata düzeltmeleri yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv27.0.215462205

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi22.03.2018 - 22:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme71

Dosya boyutu 28.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8450

Güvenlik seçicileri
Hangouts eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Hangouts versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder