Hangouts ikon

Hangouts APK

v33.0.303435107

Google tarafından geliştirilen Hangouts rehberinizdeki kişilerle mesajlaşabilir, sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.


Bu özellikleri hem tekli hem de grup görüşmeleri için kullanmak mümkün. Bunun yanında fotoğraf, video, konum, emoji, çıkartma ve GIF paylaşma desteği de Hangouts'un özellikleri arasında yer alıyor. Bu özellikleri bir arada düşününce uygulama temel olarak WhatsApp, BiP ve Telegram ile aynı mantıkta çalışıyor. Bu uygulamalar arasında öne çıkan özelliği ise en fazla 10 kişiye kadar çoklu görüntülü görüşme özelliği.


Hangouts internet üzerinden çalıştığı için, yapacağınız tüm görüşmeler internet kotanızdan düşecektir. Özellikle görüntülü görüşmenin çok fazla internet kullanımı yaptığını aklınızdan çıkarmamanızı tavsiye ederiz.


Uygulamayı kullanabilmek için Hangouts APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Kurulum talimatlarını yaptıktan sonra rehberiniz otomatik olarak senkronize ediliyor.

Hangouts ekran görüntüleri Hangouts ekran görüntüleri Hangouts ekran görüntüleri Hangouts ekran görüntüleri Hangouts ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hangouts APK son sürüm güncellemesiyle uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder