DuckDuckGo Privacy Browser ikon

DuckDuckGo Privacy Browser APK

v5.43.0

DuckDuckGo Privacy Browser, Android telefonlarınızdan güvenli bir şekilde internet sitelerine bağlanmanızı sağlayan başarılı bir tarayıcı uygulamasıdır.


DuckDuckGo temel olarak Firefox ve Chrome gibi bir internet tarayıcısıdır. Ancak, diğer tarayıcılardan farklı olarak DuckDuckGo, sizin gizliliğinizi temel alan bir uygulama. Temel özelliği ise internete her girdiğinizde kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutması. Bu sayede trojan ve diğer saldırgan ajanlara karşı güvende oluyorsunuz.


DuckDuckGo'nun güvenlik önlemleri arasında internette karşınıza çıkan reklam takipçilerini engellemek, internet sitelerinde kullanılan şifreleri daha güçlü bir şekilde saklamak ve internet üzerinde yapacağınız tüm aramaları korumalı hale getirmek öne çıkıyor. Bunların yanında sekme özelliği, yer imleri ve sık ziyaret edilenler gibi bir internet tarayıcısından beklediğiniz her şey DuckDuckGo'da da bulunuyor. İnternette gezerken sürekli güvende kalmak istiyorsanız DuckDuckGo gibi gizlilik tarayıcılarını kesinlikle kullanmanız gerekiyor.


Uygulama tamamen ücretsiz. Ayrıca hoş tasarıma sahip arayüzü sayesinde kullanımı da kolay. DuckDuckGo APK dosyasını indirerek uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

DuckDuckGo Privacy Browser ekran görüntüleri DuckDuckGo Privacy Browser ekran görüntüleri DuckDuckGo Privacy Browser ekran görüntüleri DuckDuckGo Privacy Browser ekran görüntüleri DuckDuckGo Privacy Browser ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder