DuckDuckGo Privacy Browser ikon

DuckDuckGo Privacy Browser APK

v5.130.0

DuckDuckGo Privacy Browser Açıklama

DuckDuckGo Privacy Browser, Android telefonlarınızdan güvenli bir şekilde internet sitelerine bağlanmanızı sağlayan başarılı bir tarayıcı uygulamasıdır.


DuckDuckGo temel olarak Firefox ve Chrome gibi bir internet tarayıcısıdır. Ancak, diğer tarayıcılardan farklı olarak DuckDuckGo, sizin gizliliğinizi temel alan bir uygulama. Temel özelliği ise internete her girdiğinizde kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutması. Bu sayede trojan ve diğer saldırgan ajanlara karşı güvende oluyorsunuz.


DuckDuckGo'nun güvenlik önlemleri arasında internette karşınıza çıkan reklam takipçilerini engellemek, internet sitelerinde kullanılan şifreleri daha güçlü bir şekilde saklamak ve internet üzerinde yapacağınız tüm aramaları korumalı hale getirmek öne çıkıyor. Bunların yanında sekme özelliği, yer imleri ve sık ziyaret edilenler gibi bir internet tarayıcısından beklediğiniz her şey DuckDuckGo'da da bulunuyor. İnternette gezerken sürekli güvende kalmak istiyorsanız DuckDuckGo gibi gizlilik tarayıcılarını kesinlikle kullanmanız gerekiyor.


Uygulama tamamen ücretsiz. Ayrıca hoş tasarıma sahip arayüzü sayesinde kullanımı da kolay. DuckDuckGo APK dosyasını indirerek uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

DuckDuckGo APK son sürüm güncellemesinde uygulama özellikleri geliştirilmiş.

DuckDuckGo Privacy Browser ekran görüntüleri DuckDuckGo Privacy Browser ekran görüntüleri DuckDuckGo Privacy Browser ekran görüntüleri DuckDuckGo Privacy Browser ekran görüntüleri DuckDuckGo Privacy Browser ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.130.0

GeliştiriciDuckDuckGo

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.02.2020 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme27

Dosya boyutu 22.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10217

GÜVENLİKİndireceğiniz DuckDuckGo Privacy Browser APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.duckduckgo.mobile.android

APK imzası: fb119bac72880025c2573a36f8ff5387eada2923

DuckDuckGo Privacy Browser eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm DuckDuckGo Privacy Browser versiyonları:
  • 1. DuckDuckGo Privacy Browser v5.43.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder