Laff Messenger ikon

Laff Messenger

v1.0

Laff Messenger, Türk Telekom tarafından desteklenen ve geliştirilen yepyeni bir mesajlaşma ve sesli sohbet uygulamasıdır.

 

WhatsApp, Telegram ve BiP gibi dev mesajlaşma uygulamalarına rakip olan Laff Messenger, Tambu Klavye'yi geliştiren Argela ekibi tarafından Android kullanıcıların beğenisine sunulmuş bulunuyor. Uygulamanın temel özellikleri arasında rehberinizdeki kişilerle mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama yapabilme, sohbet grupları oluşturma ve GIF, çıkarma gibi medya özellikleri bulunuyor.

 

Laff ilk sürümünden itibaren oldukça güvenlikli bir alt yapı ile karşımıza geliyor. Uygulama üzerinden göndereceğiniz tüm mesajlar baştan sona şifreleniyor ve bu sayede mesajlarınız yabancı kişilerin eline geçtiğinde bile görülmüyor. Uygulamanın öne çıkan diğer özelliği ise kolay kullanım odaklı arayüz tasarımı. Canlı ama göz yormayan renklerle tasarlanmış arayüze alışmak hiç zor olmuyor. Yani, diğer Android mesajlaşma programlarını kullandıktan sonra Laff Messenger'ı hiç yadırgamıyorsunuz.

 

Türk geliştirici ekibi tarafından geliştirilen Laff Messenger tamamen ücretsiz olarak kullanılıyor ve reklam gösterimi de yok. Laff Messenger APK dosyasını şimdi ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Laff Messenger ekran görüntüleri Laff Messenger ekran görüntüleri Laff Messenger ekran görüntüleri Laff Messenger ekran görüntüleri Laff Messenger ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciArgela

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi29.04.2019 - 19:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme46

Dosya boyutu 33.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9573

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder