Puffin Web Browser ikon

Puffin Web Browser APK

v8.2.3.41332

Puffin Web Browser, flash tabanlı geliştirilen başarılı bir Android internet tarayıcısıdır.


Adobe Flash bildiğiniz gibi birçok tarayıcı tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle özellikle internet oyunları gibi flash içerikleri kullanılamıyor. Puffin Web Browser ise bunu flash tabanlı geliştirilerek çözen bir uygulama. Hızlı, güvenli ve flash destekli Android internet tarayıcısı arayan kullanıcılar için Puffin neredeyse tek seçenek durumunda.


Puffin'in özellikleri arasında flash tabanlı olması öne çıkıyor. Bunun yanında güvenlik, veri tasarrufu ve hızlı dosya indirme desteği sayesinde uygulama ihtiyaç duyulan birçok özelliği kullanıcılara sunuyor. Puffin özellikle web sitelerinin açılması konusunda oldukça başarılı. Flash tabanlı olduğu için çoğu web sitesine 1 saniyenin altında bağlanmak mümkün. Özellikle internet üzerinden tarayıcı oyunları oynayan kullanıcılar için Puffin olmazsa olmaz bir yapım.


Uygulamanın arayüzü ilk başlarda biraz karışık geliyor ancak kullandıkça alışıyorsunuz. Hızlı, sade ve ücretsiz olan flash tabanlı bu tarayıcıyı kullanmak için Puffin APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Puffin Web Browser ekran görüntüleri Puffin Web Browser ekran görüntüleri Puffin Web Browser ekran görüntüleri Puffin Web Browser ekran görüntüleri Puffin Web Browser ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder