WeChat ikon

WeChat

v7.0.13

WeChat telefon rehberinizdeki ve çevrenizdeki kişilerle ücretsiz mesajlaşma ve arama yapma uygulamasıdır.


Uygulamada standart bir mesajlaşma özelliklerinin hepsi var. Kısa mesaj, sesli mesaj, fotoğraf ve dosya paylaşımı, görüntülü arama, çıkartma ve onlarca GIF seçeneği bulunuyor. Uygulamanın çoklu görüşme sınırı da oldukça yüksek. Mesaj grupları en fazla 500 kişiyle, görüntülü görüşme (konferans) ise en fazla 9 kişiyle yapılıyor. Ayrıca WeChat üzerinden yapılacak tüm yazılı ve sesli görüşmeler tamamen güvenli, bu konuda TURST sertifikasına sahip tek uygulama olduğunu özellikle belirtmek gerekiyor.


WeChat'in Arkadaş Radarı, Yakındaki Kişiler ve Salla özelliği bulunduğunuz konuma bağlı çalışıyor. Bu özellikleri kullandığınızda çevrenizde WeChat kullanan kişileri görebiliyor ve onlarla konuşabiliyorsunuz. Bu kişilerin rehberinizde kayıtlı olması şart değil. Sadece WeChat kullanmak mesajlaşmaya yetiyor.


Android mesajlaşma uygulamaları arasında mobil ödeme ve para gönderme özellikleri çok kullanılmaya başlandı. WhatsApp'ın ve Messenger'in sahip olduğu para gönderme özelliğine karşılık WeChat cüzdan özelliği bulunuyor. Bu özellikle uygulamayı kullanarak hem mobil ödeme hem de para transferi yapmanız mümkün. Her ikisini desteklemesi açısından diğer uygulamalara göre oldukça iyi görünüyor.


Milyonlarca kullanıcısı bulunan WeChat APK dosyasını ücretsiz indirerek mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

WeChat nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. WeChat APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
WeChat ekran görüntüleri WeChat ekran görüntüleri WeChat ekran görüntüleri WeChat ekran görüntüleri WeChat ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

WeChat APK son sürüm ile uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.0.13

GeliştiriciWeChat

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi17 gün önce

Eklenme tarihi27.02.2018 - 21:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2387

Dosya boyutu 175 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8326

Güvenlik seçicileri
WeChat eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm WeChat versiyonları:
  • 1. WeChat v7.0.5
  • 2. WeChat v7.0.0
  • 3. WeChat v6.6.7
  • 4. WeChat v6.6.2
  • 5. WeChat v5.0

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
ercnegn7 yıl önce WeChat v5.0 için
google play e baglaniyor