WeChat ikon

WeChat APK

v8.0.30

WeChat Açıklama

WeChat telefon rehberinizdeki ve çevrenizdeki kişilerle ücretsiz mesajlaşma ve arama yapma uygulamasıdır.


Uygulamada standart bir mesajlaşma özelliklerinin hepsi var. Kısa mesaj, sesli mesaj, fotoğraf ve dosya paylaşımı, görüntülü arama, çıkartma ve onlarca GIF seçeneği bulunuyor. Uygulamanın çoklu görüşme sınırı da oldukça yüksek. Mesaj grupları en fazla 500 kişiyle, görüntülü görüşme (konferans) ise en fazla 9 kişiyle yapılıyor. Ayrıca WeChat üzerinden yapılacak tüm yazılı ve sesli görüşmeler tamamen güvenli, bu konuda TURST sertifikasına sahip tek uygulama olduğunu özellikle belirtmek gerekiyor.


WeChat'in Arkadaş Radarı, Yakındaki Kişiler ve Salla özelliği bulunduğunuz konuma bağlı çalışıyor. Bu özellikleri kullandığınızda çevrenizde WeChat kullanan kişileri görebiliyor ve onlarla konuşabiliyorsunuz. Bu kişilerin rehberinizde kayıtlı olması şart değil. Sadece WeChat kullanmak mesajlaşmaya yetiyor.


Android mesajlaşma uygulamaları arasında mobil ödeme ve para gönderme özellikleri çok kullanılmaya başlandı. WhatsApp'ın ve Messenger'in sahip olduğu para gönderme özelliğine karşılık WeChat cüzdan özelliği bulunuyor. Bu özellikle uygulamayı kullanarak hem mobil ödeme hem de para transferi yapmanız mümkün. Her ikisini desteklemesi açısından diğer uygulamalara göre oldukça iyi görünüyor.


Milyonlarca kullanıcısı bulunan WeChat APK dosyasını ücretsiz indirerek mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

WeChat APK son sürüm ile uygulamada yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

WeChat ekran görüntüleri WeChat ekran görüntüleri WeChat ekran görüntüleri WeChat ekran görüntüleri WeChat ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.0.30

GeliştiriciWeChat

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi27.02.2018 - 21:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2465

Dosya boyutu 227 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8326

GÜVENLİKİndireceğiniz WeChat APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tencent.mm

APK imzası: cc80d76aa9fe94ec205ef0c336bfc424596da290

WeChat eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm WeChat versiyonları:
  • 1. WeChat v7.0.13
  • 2. WeChat v7.0.5
  • 3. WeChat v7.0.0
  • 4. WeChat v6.6.7
  • 5. WeChat v6.6.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

WeChat için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
ercnegn11 yıl önce WeChat v5.0 için
google play e baglaniyor