Azar - Görüntülü Sohbet ikon

Azar - Görüntülü Sohbet APK

v4.25.0

Azar - Görüntülü Sohbet Açıklama

Azar internet üzerinden yeni insanlarla tanışabileceğiniz bir mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulmasıdır.


Milyonlarca kişinin kullandığı uygulamayı yakınlarınızdaki veya dünyanın herhangi bir yerindeki kişilerle tanışmak için kullanabilirsiniz. Cinsiyet, yaş ve bölge olarak insanları gruplandırmanız mümkün, böylece tanışmak istediğiniz insan grubunu azaltarak şansınızı yükseltmiş oluyorsunuz. Sohbet ettiğiniz ve ısındığınız kişileri arkadaş listenize eklediğinizde daha sonra yeniden görüşebiliyorsunuz.


Azar'ın özel kamera yazılımı yüz tanıma özelliğine sahip. Bu sayede size uygun farklı çıkartma, kostüm ve filtreleri kullanabiliyorsunuz. Bundaki amaç ise görüntülü sohbet sırasında eğlenceli içerikler oluşturmak. Android sohbet uygulamaları arasında oldukça popüler olan Azar'ı ücretsiz kullanabilir veya VIP üyeliğe geçerek statünüzü yükseltebilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Azar APK güncel sürümünde uygulamanın eşleşme verimliliği geliştirilmiş.

Azar - Görüntülü Sohbet ekran görüntüleri Azar - Görüntülü Sohbet ekran görüntüleri Azar - Görüntülü Sohbet ekran görüntüleri Azar - Görüntülü Sohbet ekran görüntüleri Azar - Görüntülü Sohbet ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.25.0

GeliştiriciHyperconnect inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.03.2018 - 11:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme9889

Dosya boyutu 104 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8358

GÜVENLİKİndireceğiniz Azar - Görüntülü Sohbet APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.azarlive.android

APK imzası: f0043f4cb72503d25713f9c74de524e3bb69e871

Azar - Görüntülü Sohbet eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Azar - Görüntülü Sohbet versiyonları:
  • 1. Azar - Görüntülü Sohbet v3.60.2
  • 2. Azar - Görüntülü Sohbet v3.55.0

Azar - Görüntülü Sohbet nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Azar - Görüntülü Sohbet APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.8

8 kullanıcı oyuna göre

Azar - Görüntülü Sohbet için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Azar - Görüntülü Sohbet v3.40.2-x86_64 için
Ben bu hiç beğenmedim