Azar - Görüntülü Sohbet ikon

Azar - Görüntülü Sohbet APK

v3.60.2

Azar internet üzerinden yeni insanlarla tanışabileceğiniz bir mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulmasıdır.


Milyonlarca kişinin kullandığı uygulamayı yakınlarınızdaki veya dünyanın herhangi bir yerindeki kişilerle tanışmak için kullanabilirsiniz. Cinsiyet, yaş ve bölge olarak insanları gruplandırmanız mümkün, böylece tanışmak istediğiniz insan grubunu azaltarak şansınızı yükseltmiş oluyorsunuz. Sohbet ettiğiniz ve ısındığınız kişileri arkadaş listenize eklediğinizde daha sonra yeniden görüşebiliyorsunuz.


Azar'ın özel kamera yazılımı yüz tanıma özelliğine sahip. Bu sayede size uygun farklı çıkartma, kostüm ve filtreleri kullanabiliyorsunuz. Bundaki amaç ise görüntülü sohbet sırasında eğlenceli içerikler oluşturmak. Android sohbet uygulamaları arasında oldukça popüler olan Azar'ı ücretsiz kullanabilir veya VIP üyeliğe geçerek statünüzü yükseltebilirsiniz.

Azar - Görüntülü Sohbet nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Azar - Görüntülü Sohbet APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Azar - Görüntülü Sohbet ekran görüntüleri Azar - Görüntülü Sohbet ekran görüntüleri Azar - Görüntülü Sohbet ekran görüntüleri Azar - Görüntülü Sohbet ekran görüntüleri Azar - Görüntülü Sohbet ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Azar APK son sürüm güncellemesi ile kullanıcı deneyimi geliştirilmiş ve uygulamadaki bağlantı sorunları çözülmüş.

Yorumlar

Azar - Görüntülü Sohbet için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Azar - Görüntülü Sohbet v3.40.2-x86_64 için
Ben bu hiç beğenmedim