Game Screen Recorder ikon

Game Screen Recorder APK

v1.2.9

Game Screen Recorder Açıklama

Game Screen Recorder oyun oynarken veya bir uygulamayı kullanırken ekran kaydı yapmanızı sağlayan başarılı bir uygulama.


Video kaydı konusunda zaman sınırı olmadan çalışan Game Screen Recorder'e girdiğinizde ekran kaydı yapabileceğiniz tüm oyun ve uygulamalar listeleniyor. Bu listeden kayıt yapacağınız oyun ve uygulamaya geçiş yaptığınızda kayıt yapmak için tek yapmanız gereken kayıt butonuna dokunmak. Kayıt butonu varsayılan olarak ekranda belli olacak saydamlığa sahip ama bu saydamlığı ayarlardan arttırabilir veya düşürebilirsiniz. Eğer isterseniz kayıt butonunu tamamen kapatarak, durdurma ve kaydetme düğmelerini bildirim paneline de yerleştirebilirsiniz.


Game Screen Recorder video kayıtlarınız için kısa introlar hazırlamanıza da imkan veriyor. Böylece kaydı tamamladıktan sonra kısa bir intro ile videonuzu paylaşmaya hazır hale getirebilirsiniz. Game Screen Recorder video kaydı için root istemiyor ancak Android sürümü biraz yüksek: Uygulamayı sorunsuz kullanmak için telefonunuzun güçlü bir işlemciye ve Android 5.0 ve üstü bir sürüme sahip olması gerekiyor.

Son güncellemede neler var?

Game Screen Recorder APK güncel sürümü ile oyun tanımlama özelliği eklenmiş, kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış ve hatalar düzeltilmiş.

Game Screen Recorder ekran görüntüleri Game Screen Recorder ekran görüntüleri Game Screen Recorder ekran görüntüleri Game Screen Recorder ekran görüntüleri Game Screen Recorder ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.9

GeliştiriciDGenius Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi18.01.2018 - 23:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme627

Dosya boyutu 5.06 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8152

GÜVENLİKİndireceğiniz Game Screen Recorder APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.drivergenius.screenrecorder

APK imzası: 86ad9d793e390ae686cfdfc19f913467e60a442a

Game Screen Recorder eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Game Screen Recorder versiyonları:
  • 1. Game Screen Recorder v1.2.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

5 kullanıcı oyuna göre

Game Screen Recorder için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Game Screen Recorder v1.2.5 için
Çok güzel