Game Screen Recorder ikon

Game Screen Recorder

v1.2.5

Game Screen Recorder oyun oynarken veya bir uygulamayı kullanırken ekran kaydı yapmanızı sağlayan başarılı bir uygulama.

 

Video kaydı konusunda zaman sınırı olmadan çalışan Game Screen Recorder'e girdiğinizde ekran kaydı yapabileceğiniz tüm oyun ve uygulamalar listeleniyor. Bu listeden kayıt yapacağınız oyun ve uygulamaya geçiş yaptığınızda kayıt yapmak için tek yapmanız gereken kayıt butonuna dokunmak. Kayıt butonu varsayılan olarak ekranda belli olacak saydamlığa sahip ama bu saydamlığı ayarlardan arttırabilir veya düşürebilirsiniz. Eğer isterseniz kayıt butonunu tamamen kapatarak, durdurma ve kaydetme düğmelerini bildirim paneline de yerleştirebilirsiniz.

 

Game Screen Recorder video kayıtlarınız için kısa introlar hazırlamanıza da imkan veriyor. Böylece kaydı tamamladıktan sonra kısa bir intro ile videonuzu paylaşmaya hazır hale getirebilirsiniz. Game Screen Recorder video kaydı için root istemiyor ancak Android sürümü biraz yüksek: Uygulamayı sorunsuz kullanmak için telefonunuzun güçlü bir işlemciye ve Android 5.0 ve üstü bir sürüme sahip olması gerekiyor.

Game Screen Recorder ekran görüntüleri Game Screen Recorder ekran görüntüleri Game Screen Recorder ekran görüntüleri Game Screen Recorder ekran görüntüleri Game Screen Recorder ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.5

GeliştiriciDGenius Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi18.01.2018 - 23:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme473

Dosya boyutu 2.77 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8152

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Game Screen Recorder v1.2.5 için
Çok güzel