Hızlı ve Öfkeli 6 v1.0.3 ikon

Hızlı ve Öfkeli 6 v1.0.3

Fast & Furious serisinin 6. versiyonu ve iOS sürümüdür. Drag yarışları ile bonus ve altın toplayarak arabanızı modifiye ediyor ve yarışlara katılabiliyorsunuz. Tabii yarışlara katılmak için aracınızın benzini yeterli seviyede olmalı; eğer benzin yeterli seviyede değilse bir süre bekleyerek veya birkaç altın karşılığında benzin deponuzu doldurabiliyorsunuz.


Görsel olarak gayet başarılı olan oyunda arabanızın kontrolünü çok iyi yönetmenize bağlı olarak ilerlemek mümkün; vites artırma ve düşürmenin yanında virajlarda atacağınız spinlerin zamanlarını çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Belirtmekte fayda var, ustaca atacağınız spinler size ekstra bonus kazandırıyor.


Oyunun Android APK versiyonunu indirmek için tıklayın.

Hızlı ve Öfkeli 6 v1.0.3 ekran görüntüleri Hızlı ve Öfkeli 6 v1.0.3 ekran görüntüleri Hızlı ve Öfkeli 6 v1.0.3 ekran görüntüleri Hızlı ve Öfkeli 6 v1.0.3 ekran görüntüleri Hızlı ve Öfkeli 6 v1.0.3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Hızlı ve Öfkeli 6 v1.0.3 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
dervis06719 yıl önce
hayır çünkü android bir oyun olması lazım kardeş şimdi baktım ios muş çalışır merak etme
dervis06719 yıl önce
hayır çünkü android bir oyun olması lazım
TuNaBaBa9 yıl önce
bu oyunu biligisayara indirip sonra ıphone 4s i bilgisayara baglayıp atsak çalışırmı?