getir ikon

getir APK

v2.6.7

getir, Android telefonunuzdan market alışverişi yapabileceğiniz başarılı bir alışveriş platformu.


getir hem market hem de yemek alışverişi yapmanızı sağlayan bir servis. Market alışverişi için zamanınız yoksa getir gibi servislerle alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde bir markette bulabileceğiniz hemen her şey var. Yoğurt, süt, dondurma, sucuk, şarj aleti, bebek bezi, köpek maması, temizlik ürünleri ve daha yüzlerce ürünü getir üzerinden satın alabilirsiniz.


Uygulamanın market alışverişinin yanında sunduğu bir diğer özellik ise getiryemek servisi. Bu servis de market alışverişi ile aynı mantıkta çalışıyor ancak burada sadece yemek sipariş edebiliyorsunuz. Bunu Yemek Sepeti gibi bir hizmet olarak düşünebilirsiniz. İşleriniz yoğun veya yemek yapmaya vaktiniz yoksa getiryemek servisinden istediğiniz yemeği sipariş edebilirsiniz.


getir özellikle zamanı çok dar olan insanlar için faydalı bir servis. Ancak şu an için maalesef sınırlı sayıda şehirde hizmet veriyor. Eğer telefon üzerinden market ve yemek siparişi vermek isterseniz, getir APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Uygulamaya konum bilgisini girdikten sonra alışverişe başlayabilirsiniz.

getir nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. getir APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
getir ekran görüntüleri getir ekran görüntüleri getir ekran görüntüleri getir ekran görüntüleri getir ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

getir APK yeni sürümünde İstanbulKart ile ödeme yapma özelliği eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder