getir ikon

getir

v2.5.6

getir, Android telefonunuzdan market alışverişi yapabileceğiniz başarılı bir alışveriş platformu.


getir hem market hem de yemek alışverişi yapmanızı sağlayan bir servis. Market alışverişi için zamanınız yoksa getir gibi servislerle alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde bir markette bulabileceğiniz hemen her şey var. Yoğurt, süt, dondurma, sucuk, şarj aleti, bebek bezi, köpek maması, temizlik ürünleri ve daha yüzlerce ürünü getir üzerinden satın alabilirsiniz.


Uygulamanın market alışverişinin yanında sunduğu bir diğer özellik ise getiryemek servisi. Bu servis de market alışverişi ile aynı mantıkta çalışıyor ancak burada sadece yemek sipariş edebiliyorsunuz. Bunu Yemek Sepeti gibi bir hizmet olarak düşünebilirsiniz. İşleriniz yoğun veya yemek yapmaya vaktiniz yoksa getiryemek servisinden istediğiniz yemeği sipariş edebilirsiniz.


getir özellikle zamanı çok dar olan insanlar için faydalı bir servis. Ancak şu an için maalesef sınırlı sayıda şehirde hizmet veriyor. Eğer telefon üzerinden market ve yemek siparişi vermek isterseniz, getir APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Uygulamaya konum bilgisini girdikten sonra alışverişe başlayabilirsiniz.

getir ekran görüntüleri getir ekran görüntüleri getir ekran görüntüleri getir ekran görüntüleri getir ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.6

Geliştiricigetir

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi28.03.2020 - 21:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme74

Dosya boyutu 22.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10301

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder