Hepsiburada ikon

Hepsiburada APK

v5.4.5

Hepsiburada'nın resmi Android uygulaması ile yüzbinlerce ürün elinizin altında.


Ev dekorasyonu, mobilya, giyim, teknoloji ürünleri ve aksesuar dahil Hepsiburada üzerinde hemen hemen her şeyi bulmanız mümkün. Uygulamanın en önemli özelliği ise alışveriş tercihlerinize göre size uygun ürünleri göstermesi. Bunun haricinde Hepsiburada uygulamasının arama özelliği de oldukça detaylı ve işlevsel. Özellikle sesli arama sistemi sayesinde aradığınız ürünü kolayca bulabiliyorsunuz.


Hepsiburada'nın kullanıcılara sunduğu bir diğer faydalı özellik ise barkod sisteminde. Her ürüne ekli olan barkodu telefonunuzda tarattığınızda fiyat karşılaştırmalarını ve özel kampanyaları görebiliyorsunuz.


Son olarak, Hepsiburada üzerinden yapacağınız tüm siparişleri tek dokunuşla takip etmeniz mümkün. Hepsiburada APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hepsiburada nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hepsiburada APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hepsiburada ekran görüntüleri Hepsiburada ekran görüntüleri Hepsiburada ekran görüntüleri Hepsiburada ekran görüntüleri Hepsiburada ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hepsiburada APK son sürüm ile kullanıcı geri bildirimleri doğrultusunda geliştirmeler yapılmış.

Artıları

Sesli arama özelliği,

Her türlü ürün çeşidi,

Kişiye özel kampanya sistemi.

Eksileri

Destek servisi oldukça yavaş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder