A101 Plus ikon

A101 Plus APK

v1.3.3

A101 Plus, market zinciri A101'in resmi uygulamalarından birisi.


Hem alışveriş hem de puan yönetimi için geliştirilen A101 Plus uygulaması üzerinden alışverişlerinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz. A101 marketlerinin yeni sistemi olarak kullanıcılara sunulan A101 Plus hizmetinde alışveriş yaptıkça puan kazanıyor ve kazandığınız puanları indirimli olarak kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın en büyük avantajı insanlara özel indirimler sağlaması. Örneğin A101 Plus üyesi olduğunuzda belirli ürünleri indirimli bir şekilde satın alma şansınız oluyor.


Android market alışverişi uygulamaları arasında yer alan A101 Plus başarılı arayüz tasarımı ve geniş ürün seçeneği ile alışveriş yapma keyfini artıran bir uygulama durumunda. A101 Plus APK dosyasını indirip kurarak telefon veya tabletinizden kolayca market alışverişi yapabilirsiniz.

A101 Plus nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. A101 Plus APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
A101 Plus ekran görüntüleri A101 Plus ekran görüntüleri A101 Plus ekran görüntüleri A101 Plus ekran görüntüleri A101 Plus ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder