Boyner – Online Alışveriş ikon

Boyner – Online Alışveriş APK

v7.1.3

Boyner – Online Alışveriş Açıklama

Türkiye'nin en büyük mağazalarından birisi olan Boyner mağazaları Boyner – Online Alışveriş uygulaması ile telefon ve tabletlere geldi.


Giyim üzerine alışveriş mağazalarından olan Boyner mobil online alışveirş konusunda da oldukça iddialı. Boyner Online Alışveriş uygulaması ile telefon ve tabletlerinizden kolayca alışveriş yapabilir, farklı markalardan yüzlerce ürünü satın alabilirsiniz. Genç yaşlı her kesimden insana hitap eden giyim, aksesuar ve ayakkabı ürünlerini Boyner ile keşfedin. Dönem dönem gerçekleşen indirimlerle uygulamadan alışveriş yapmak oldukça cazip oluyor. Bu nedenle ara ara indirimleri takip etmenizi tavsiye ederiz.


Dev alışveriş mağazaları Boyner'den alışveriş yapmak için Android cihazınız size yeterli. Kullanıcı dostu arayüzü, avantajlı ve rekabetçi fiyatları ile oldukça cazip olan Boyner uygulamasını hemen telefonunuza veya tabletinize indirip kurun ve alışverişe başlayın.

Boyner – Online Alışveriş ekran görüntüleri Boyner – Online Alışveriş ekran görüntüleri Boyner – Online Alışveriş ekran görüntüleri Boyner – Online Alışveriş ekran görüntüleri Boyner – Online Alışveriş ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.1.3

GeliştiriciBoyner Büyük Mağazacılık

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi08.03.2024 - 21:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme0

Dosya boyutu 31.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11613

GÜVENLİKİndireceğiniz Boyner – Online Alışveriş APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mobisoft.boyner

APK imzası: 6041b5f92263d460786070b3fefff7e1c9590475

Boyner – Online Alışveriş nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Boyner – Online Alışveriş APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder