Akakçe ikon

Akakçe APK

v5.4.3

Akakçe uygulaması ile satın almak istediğiniz ürünlerin fiyatlarını takip edebilirsiniz.


Fiyat arama motoru olarak hizmet veren Akakçe, internet üzerinde satılan milyonlarca ürünün fiyatlarını kolayca takip etmenizi sağlıyor. Uygulamada Trendyol, Hepsiburada, Amazon, Vatan Bilgisayar, ePttAVM ve Teknosa başta olmak üzere büyük alışveriş sitelerindeki fiyatları görüntülemeniz mümkün. Sadece satın almak istediğiniz ürünü Akakçe üzerinde bulun ve fiyatlarını inceleyin. Eğer hangisi sizin için uygun fiyat veriyorsa, onu seçerek satın alabilirsiniz.


Uygulamanın temel görevi fiyat takibi olduğunu söylemiştik. Fiyat takibi özelliği market alışverişlerinden telefonlara, tabletlere ve hatta kombilere kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsıyor. Bunun yanında ürünlerin kargo ücretleri, geçmiş dönemlerdeki fiyatları ve kullanıcıların ürünlere yaptığı değerlendirme yorumlarını da uygulamadan görebiliyorsunuz.


Akakçe uygulaması tamamen ücretsiz. Eğer internetten alışveriş yapacağınızda en ucuz fiyatı bulmak istiyorsanız Akakçe gibi fiyat arama motoru uygulamalarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Akakçe APK dosyasını indirip kurun ve fiyatları takip etmeye başlayın.

Akakçe ekran görüntüleri Akakçe ekran görüntüleri Akakçe ekran görüntüleri Akakçe ekran görüntüleri Akakçe ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder