Akakçe ikon

Akakçe APK

v5.8.0

Akakçe Açıklama

Akakçe uygulaması ile satın almak istediğiniz ürünlerin fiyatlarını takip edebilirsiniz.


Fiyat arama motoru olarak hizmet veren Akakçe, internet üzerinde satılan milyonlarca ürünün fiyatlarını kolayca takip etmenizi sağlıyor. Uygulamada Trendyol, Hepsiburada, Amazon, Vatan Bilgisayar, ePttAVM ve Teknosa başta olmak üzere büyük alışveriş sitelerindeki fiyatları görüntülemeniz mümkün. Sadece satın almak istediğiniz ürünü Akakçe üzerinde bulun ve fiyatlarını inceleyin. Eğer hangisi sizin için uygun fiyat veriyorsa, onu seçerek satın alabilirsiniz.


Uygulamanın temel görevi fiyat takibi olduğunu söylemiştik. Fiyat takibi özelliği market alışverişlerinden telefonlara, tabletlere ve hatta kombilere kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsıyor. Bunun yanında ürünlerin kargo ücretleri, geçmiş dönemlerdeki fiyatları ve kullanıcıların ürünlere yaptığı değerlendirme yorumlarını da uygulamadan görebiliyorsunuz.


Akakçe uygulaması tamamen ücretsiz. Eğer internetten alışveriş yapacağınızda en ucuz fiyatı bulmak istiyorsanız Akakçe gibi fiyat arama motoru uygulamalarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Akakçe APK dosyasını indirip kurun ve fiyatları takip etmeye başlayın.

Son güncellemede neler var?

Akakçe APK güncel sürümünde uygulamada yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

Akakçe ekran görüntüleri Akakçe ekran görüntüleri Akakçe ekran görüntüleri Akakçe ekran görüntüleri Akakçe ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.8.0

GeliştiriciAkakçe A.Ş.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi30.10.2021 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme8

Dosya boyutu 26.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10956

GÜVENLİKİndireceğiniz Akakçe APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.akakce.akakce

APK imzası: 562ef79486ba642325ee02ff108aacc1683addf3

Akakçe eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Akakçe versiyonları:
  • 1. Akakçe v5.4.3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder