GittiGidiyor ikon

GittiGidiyor APK

v3.36.12

Türkiye'nin en büyük eticaret platformlarından birisi olan GittiGidiyor'un resmi uygulamasıyla Android telefonlarınızdan kolayca alışveriş yapabilirsiniz.


Uygulama web sitesi üzerindeki tüm özelliklere sahip olduğu için hem alışveriş yapmak hem de üye hesabını yönetmek oldukça kolay. Yüzbinlerce ürün içerisinden istediğiniz ürünü arama yaparak veya kategorilendirmeyi kullanarak bulabilirsiniz. Ayrıca GittiGidiyor'un Android uygulaması diğer alışveriş uygulamalarında olmayan üye kaydı ve üye girişine gerek kalmadan alışveriş yapmayı sağlıyor. Bu da rakiplerine göre önemli bir avantaj. Özellikle de sürekli alışveriş yapmayan kullanıcılar için.


GittiGidiyor Android uygulamasında satıcılar da unutulmamış. Eğer halihazırda bir GittiGidiyor mağazanız varsa tüm ürünlerinizi yönetebilir veya yeni bir ürün satışı yapabilirsiniz. GittiGidiyor APK dosyasını ücretsiz indirerek kullanmaya ve mobilden alışveriş yapmaya başlayın.

GittiGidiyor ekran görüntüleri GittiGidiyor ekran görüntüleri GittiGidiyor ekran görüntüleri GittiGidiyor ekran görüntüleri GittiGidiyor ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

GittiGidiyor APK son sürüm ile kullanıcı deneyimi geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder