Trendyolmilla ikon

Trendyolmilla APK

v1.2.1.747

Trendyolmilla Açıklama

Trendyolmilla markası şimdi kendi uygulaması üzerinden alışverişe çağırıyor.


Alışveriş devi olan Trendyol, Trendyolmilla markasını farklı bir uygulama üzerinden kullanıcıların erişimine açtı. Giyim sektöründe hizmet veren Trendyolmilla markasını artık bu uygulama üzerinden takip edebilir ve sevdiğiniz kıyafetleri sipariş edebilirsiniz. Uygulama içerisinde temel olarak Trendyolmilla markasına ait giyim ürünleri var. Kazak, pantolon, gömlek, kaban ve aklınıza gelebilecek farklı kategorilerdeki Trendyolmilla marka kıyafetleri satın alarak dolabınızı zenginleştirebilirsiniz.


Trendyol uygulamasına benzer bir tasarıma sahip olan Trendyolmilla Android uygulamasında kıyafetlere ait her detayı görebilir, gerçek kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve beden önerilerini görebilirsiniz. Trendyol tecrübesi ve alt yapısı üzerine geliştirilen uygulamanın resmi olarak sunulduğunu belirtelim. Trendyolmilla APK dosyasını indirerek alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Trendyolmilla ekran görüntüleri Trendyolmilla ekran görüntüleri Trendyolmilla ekran görüntüleri Trendyolmilla ekran görüntüleri Trendyolmilla ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1.747

GeliştiriciTrendyol

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi16.01.2024 - 21:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme17

Dosya boyutu 20.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11583

GÜVENLİKİndireceğiniz Trendyolmilla APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.trendyol.milla.android

APK imzası: 407d649dbb75424e2a4af6c6e78df67d99e5b222

Trendyolmilla nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Trendyolmilla APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder