sahibinden.com ikon

sahibinden.com APK

v4.14.7

Türkiye'nin en popüler sıfır ve ikinci el ürün satış portalı olan sahibinden.com, Android uygulamasıyla güvenli ticareti kullanıcıların mobil cihazlarına getiriyor.


Ev, işyeri, sıfır araba, kazalı araba, kiralık araba, aksesuar, yedek parça, cep telefonu, tablet, VR gözlükler.. Aklınıza gelebilecek her türlü materyali sahibinden.com ile satmanız ve satın almanız mümkün. GeT (güvenli e-ticaret) desteği sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabildiğiniz uygulama üzerinde yüzbinlerce ilan bulunuyor. İlan yönetimi ve takibi için web sitesindeki tüm özellikler mobil uygulamada da sunulması kullanıcıların işini oldukça kolaylaştırıyor.


sahibinden.com mobil uygulamasının öne çıkan bir özelliği konum bazlı yakınlardaki satılan ürünleri listeleyebilmesi. Uygulamanın konumu kullanmasına izin verdiğinizde aradığınız ürünün size en yakın noktada nerede satıldığını görebiliyor ve yüzyüze alışveriş yapabiliyorsunuz. Buna ek olarak, bir ürün kategorisindeki marka ve modelleri listeleme özelliği çoklu sıralama özelliğine sahip. Yani birden fazla marka ve model seçerek fiyat aralığınıza göre farklı alternatifleri aynı anda görüntüleyebiliyorsunuz.

sahibinden.com ekran görüntüleri sahibinden.com ekran görüntüleri sahibinden.com ekran görüntüleri sahibinden.com ekran görüntüleri sahibinden.com ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

sahibinden.com APK güncel sürümünde Param Güvende servisi uygulamaya entegre edilmiş.

Artıları

GeT desteği,

Kolay kullanılabilir arayüz,

Birden fazla marka ve model desteği,

Konum bazlı ürün listeleme özelliği.

Eksileri

Uyarılar için bildirim çeşitliliği yok.

Yorumlar

sahibinden.com için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce sahibinden.com v3.30.1 için
Mükemmel ötesi