KingRoot ikon

KingRoot APK

v5.4.0

KingRoot Açıklama

KingRoot, Android telefon ve tabletlere root atmanızı sağlayan bir uygulama.


Root işlemi Android kullanıcılara cihazı hiçbir kısıtlama olmadan kullanma imkânı sağlıyor. Normalde telefonu günlük ihtiyaçları için kullanan insanlar için root atma gerekli bir işlem değil. Ancak, telefonu yoğun ve gizli özellikleri açık bir şekilde kullanmak isteyen kişiler ise root atma işlemini yapıyor ve telefonu çok daha geniş özelliklerle kullanmaya başlıyor.


KingRoot APK uygulaması tam olarak telefona root atmanızı sağlayan başarılı uygulamalardan bir tanesi. Üstelik uygulamanın kullanımı da çok basit: APK dosyasını indirip kurduktan sonra uygulama arayüzündeki mavi renkli düğmeye bastığınızda root işlemi başlıyor. İşlem sonlandığında ise cihazınız yeniden başlatılacak: artık cihazınızı hiçbir kısıtlama olmadan, root yani kök erişimi ile kullanabilirsiniz.


UYARI: Root atma işlemi cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Ayrıca, root işlemi sırasında hata oluşursa hard format atmanız gerekecektir. Bu nedenle root işleminde tüm sorumluluk size aittir.

KingRoot ekran görüntüleri KingRoot ekran görüntüleri KingRoot ekran görüntüleri KingRoot ekran görüntüleri KingRoot ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.4.0

GeliştiriciKingRoot

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi21.11.2022 - 15:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 12.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11203

GÜVENLİKİndireceğiniz KingRoot APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kingroot.kinguser

APK imzası: ece521e38c5e9cbea53503eaef1a6ddd204583fa

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder