Mi Remote controller - for TV, STB, AC and more ikon

Mi Remote controller - for TV, STB, AC and more APK

v5.9.9G

Mi Remote controller - for TV, STB, AC and more, Android telefonlarınızla elektronik cihazları kontrol etmenizi sağlayan faydalı bir kumanda uygulaması.


Mi uzaktan kumanda olarak da bilinen Mi Remote uygulaması televizyon, klima, kablosuz elektrikli süpürge, projektör ve DVD oynatıcı gibi cihazları Android telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlıyor. Uygulamanın sunduğu öne çıkan kontroller şunlar: Cihazı açma-kapatma, kanal değiştirme, derece ayarlama ve çalışma düzeyini belirleme.


Mi Remote APK uygulaması LG, Samsung, Sony, Panasonic gibi teknoloji devlerinin önde gelen cihazlarını destekliyor. Uygulamanın çalışması için Android telefonunuzun Android 5.0 ve üzeri bir işletim sistemi versiyonuna sahip olması yeterli. Mi Remote APK dosyasını şimdi indirerek evinizdeki cihazları telefonunuzdan kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

Mi Remote controller - for TV, STB, AC and more ekran görüntüleri Mi Remote controller - for TV, STB, AC and more ekran görüntüleri Mi Remote controller - for TV, STB, AC and more ekran görüntüleri Mi Remote controller - for TV, STB, AC and more ekran görüntüleri Mi Remote controller - for TV, STB, AC and more ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder