Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Araçlar » Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster

Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster

v4.1.0
reklamlar
Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster
Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ekran görüntüleri Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ekran görüntüleri Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ekran görüntüleri Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ekran görüntüleri Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ekran görüntüleri Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster Açıklama

Cheetah Mobile tarafından geliştirilen Security Master, Android telefon ve tabletler için çok yönlü temizlik ve optimizasyon özelliklerini kullanıcılara sunuyor. Uygulamanın öne çıkan özellikleri şunlar:

 

SafeConnect VPN

Özellikle kimlik gizleme ve yasaklı sitelere giriş için kullanılan VPN teknolojisi Security Master uygulamasında yüksek güvenlikli olarak yer alıyor. Uygulama sanal lokasyon değiştirme ve arkaplanda çalışan antivirüs duvarıyla hem kimliğinizi hem de internet üzerindeki veri transferinizi güvenle yapmanızı sağlıyor.

 

Akıllı Teşhis

Telefonunuz veya tabletiniz yavaşladığında çalıştırabileceğiniz bir özellik olan Akıllı Teşhis, Android cihazınızı bellek ve pil durumuna kadar birçok yönden analiz ediyor. Analiz sonucuna göre gereksiz dosya temizleme, CPU (işlemci) soğutma, gereksiz uygulamaları kapatma ve oyun performansını arttırma gibi birçok seçenek ile cihazınızı iyileştirme imkanınız oluyor.

 

Uygulama Kilitleme

Security Master'in VPN ile birlikte en çok beğenilen özelliği Uygulama Kilitleme ile fotoğraflar, WhatsApp, Facebook ve mesajlar olmak üzere hemen her uygulamayı kilitleyebiliyorsunuz. Kişisel verilerinizi güvende tutmak için oldukça işe yarar bir özellik olan kilitleme özelliğini şifre, desen veya parmak izi şiflemesiyle kullanabiliyorsunuz. Parmak izi şifrelemesini kullanabilmek için telefonunuzun bu özelliğe sahip olması gerekiyor tabii ki.

 

Güvenlik özelliklerine ek olarak uygulama, yanlış şifre girilmesi veya veri çalınma girişimleri sırasında fotoğraf çekerek mail hesabınıza gönderebiliyor. Tema mağazası sayesinde Security Master'ın koruması altında olan ekranları istediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz de mümkün.

 

Android cihazınızın hem güvenliğini sağlamak hem de performansını arttırmak için Security Master APK dosyasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: