Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ikon

Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster APK

v4.9.4

Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster Açıklama

Cheetah Mobile tarafından geliştirilen Security Master, Android telefon ve tabletler için çok yönlü temizlik ve optimizasyon özelliklerini kullanıcılara sunuyor. Uygulamanın öne çıkan özellikleri şunlar:

 

SafeConnect VPN

Özellikle kimlik gizleme ve yasaklı sitelere giriş için kullanılan VPN teknolojisi Security Master uygulamasında yüksek güvenlikli olarak yer alıyor. Uygulama sanal lokasyon değiştirme ve arkaplanda çalışan antivirüs duvarıyla hem kimliğinizi hem de internet üzerindeki veri transferinizi güvenle yapmanızı sağlıyor.

 

Akıllı Teşhis

Telefonunuz veya tabletiniz yavaşladığında çalıştırabileceğiniz bir özellik olan Akıllı Teşhis, Android cihazınızı bellek ve pil durumuna kadar birçok yönden analiz ediyor. Analiz sonucuna göre gereksiz dosya temizleme, CPU (işlemci) soğutma, gereksiz uygulamaları kapatma ve oyun performansını arttırma gibi birçok seçenek ile cihazınızı iyileştirme imkanınız oluyor.

 

Uygulama Kilitleme

Security Master'in VPN ile birlikte en çok beğenilen özelliği Uygulama Kilitleme ile fotoğraflar, WhatsApp, Facebook ve mesajlar olmak üzere hemen her uygulamayı kilitleyebiliyorsunuz. Kişisel verilerinizi güvende tutmak için oldukça işe yarar bir özellik olan kilitleme özelliğini şifre, desen veya parmak izi şiflemesiyle kullanabiliyorsunuz. Parmak izi şifrelemesini kullanabilmek için telefonunuzun bu özelliğe sahip olması gerekiyor tabii ki.

 

Güvenlik özelliklerine ek olarak uygulama, yanlış şifre girilmesi veya veri çalınma girişimleri sırasında fotoğraf çekerek mail hesabınıza gönderebiliyor. Tema mağazası sayesinde Security Master'ın koruması altında olan ekranları istediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz de mümkün.

 

Android cihazınızın hem güvenliğini sağlamak hem de performansını arttırmak için Security Master APK dosyasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Son sürüm Security Master'da tespit edilen hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ekran görüntüleri Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ekran görüntüleri Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ekran görüntüleri Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ekran görüntüleri Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.9.4

GeliştiriciCheetah Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi07.01.2018 - 14:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2228

Dosya boyutu 22.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7659

GÜVENLİKİndireceğiniz Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cleanmaster.security

APK imzası: f6b89399e0839dc31b7645bf1cc22e84349e7f7e

Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster versiyonları:
  • 1. Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster v4.3.7
  • 2. Security Master - Antivirus, VPN, AppLock, Booster v4.1.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder