Battery Lifespan Extender ikon

Battery Lifespan Extender APK

v1.2.4

Battery Lifespan Extender telefonunuzun pil performansını ve ömrünü arttıran başarılı bir uygulama.

 

Uygulama telefonunuzun hem pil performansını arttırmak hem de ömrünü arttırmak için geliştirilmiş özelliklere sahip. Dominik Nožka'nın geliştirdiği uygulama, pil performansı konusunda Root Booster ile hemen hemen aynı özellikleri içeriyor, bu yüzden burada daha çok pil ömrünü uzatmasıyla ilgili özellikleri anlatacağız. Bunlardan ilki batarya şarj sınırlama özelliği. Bataryayı her gün %100 ve %0 sınırlarında kullanmak bataryanın ömrünü doğrudan etkileyen sebepler arasında. Battery Lifespan Extender şarj sınırlama özelliği ile batarya şarjı için üst ve alt sınır belirleyerek şarjı bu sınırlar içerisinde gerçekleşmesini sağlıyor. Batarya ömrünü uzatan ikinci özellikse batarya ısı koruması. Piller teknolojileri itibariyle aşırı ısınma ve soğumadan doğrudan etkileniyor. Uygulama arayüzünden belirleyeceğiniz üst ve alt sıcaklık sınırı ile pil sıcaklığını ideal düzeyde tutabilirsiniz. Bu sayede normal sıcaklık değerleri arasında çalışan telefonunuzun pil ömrü ciddi bir şekilde uzayacaktır.

 

Battery Lifespan Extender'in sevdiğimiz bir diğer özelliği ise detaylı batarya bilgisi göstermesi. Pil sıcaklığı, tahmini pil ömrü, ideal şarj bilgisi gibi bilgileri hem geçmişe dönük hem de gerçek zamanlı olarak takip edebiliyorsunuz. Ücretsiz kullanabileceğiniz Battery Lifespan Extender APK dosyasını hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Battery Lifespan Extender ekran görüntüleri Battery Lifespan Extender ekran görüntüleri Battery Lifespan Extender ekran görüntüleri Battery Lifespan Extender ekran görüntüleri
Artıları

Pil ömrünü arttırma özelliği gayet başarılı çalışıyor,

Arayüz tasarımı oldukça basit ve kolay kullanılabiliyor.

Eksileri

Sürekli kullanım için ücret ödemek gerekiyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder