Clean Master Lite ikon

Clean Master Lite APK

v3.1.7

Clean Master Lite Açıklama

Clean Master Lite, Android telefonlarınızın optimizasyonu için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama.


Android telefonların donma sorunu, bataryaların hızlı bitmesi ve depolama alanlarının yetersiz kalması gibi sorunlar yaşıyorsanız, Clean Master Lite gibi bir optimizasyon uygulaması tam size göre. Bu uygulama temel olarak Android telefonlarınızdaki gereksiz işlemleri sonlandırarak daha hızlı olmasını sağlar, ayrıca gereksiz dosyaları temizleyerek RAM'i boşaltır ve depolama alanı açar. Siz de Android telefonunuzun performansından memnun değilseniz, Clean Master Lite gibi bir Android uygulaması kullanarak cihazınızı optimize edebilir ve hızlandırabilirsiniz.


Clean Master Lite uygulaması düşük donanımlı telefonlara yönelik geliştirilmiş. 1 GB RAM üstü bir cihazınız varsa uygulamanın normal Clean Master versiyonunu kullanmanız daha etkili sonuçlar almanızı sağlar. Eğer donanımlarınız düşük özellikte ise Clean Master Lite APK dosyasını hemen indirip uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Clean Master Lite ekran görüntüleri Clean Master Lite ekran görüntüleri Clean Master Lite ekran görüntüleri Clean Master Lite ekran görüntüleri Clean Master Lite ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.7

GeliştiriciCheetah Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi22.01.2020 - 12:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme191

Dosya boyutu 12.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10108

GÜVENLİKİndireceğiniz Clean Master Lite APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cmcm.lite

APK imzası: 8d1757d4ed7f036bf7afa897f16131153be21418

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder