Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Araçlar » GO Battery Pro – Battery Saver

GO Battery Pro – Battery Saver

v1.8.3
reklamlar
GO Battery Pro – Battery Saver
GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

GO Battery Pro – Battery Saver Açıklama

Android cihazınızın pil kullanımını yönetebileceğiniz GO Battery Pro – Battery Saver, güç tasarrufundan şarj arttırmaya kadar detaylı kullanım seçenekleri sunuyor.

 

Uygulamanın öne çıkan özelliğini akıllı güç tasarrufu modu oluşturuyor. Normalde cihazlar bataryanın belli bir yüzdeye düşmesinden sonra otomatik olarak güç tasarrufu moduna geçiyorlar. GO Battery Pro bunu bir adım daha ileriye götürerek yoğun kullanımlarda arka planda devreye girerek pil tasarrufunu devreye alıyor. Başarılı bir şekilde optimize edilen bu özellik sayesinde minimum performans kaybıyla en uzun pil kullanım süresini elde edebiliyorsunuz. Bunun yanında uygulama, arkaplanda çalışarak gereksiz yere güç tüketen ve en çok pil kullanan uygulamaları takip ederek size gösterebiliyor. Bu uygulamaları ister tek tek isterseniz de topluca kapatabiliyor ve bu işi GO Battery'e varsayılan olarak ayarlayabiliyorsunuz.

 

Kalan pil süresi tahmini de yapabilen uygulama, Wi-Fi ve Bluetooth gibi pil tüketen özellikler aktif olduğunda da sizi bilgilendiriyor. Uygulamanın optimizasyon seçeneklerinde bu özellikleri kullandıktan sonra otomatik kapatmaya ayarlayabilir ve pil süresini arttırabilirsiniz.

Artıları

Akıllı güç tasarrufu modu,

Pil tüketen uygulamalar üzerinde tam kontrol sağlaması,

Başarılı optimizasyon algoritması.

Eksileri

Reklam gösterimi biraz fazla gelebilir.

reklamlar

GO Battery Pro – Battery Saver Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: