GO Battery Pro – Battery Saver ikon

GO Battery Pro – Battery Saver APK

v2.0.4

Android cihazınızın pil kullanımını yönetebileceğiniz GO Battery Pro – Battery Saver, güç tasarrufundan şarj arttırmaya kadar detaylı kullanım seçenekleri sunuyor.

 

Uygulamanın öne çıkan özelliğini akıllı güç tasarrufu modu oluşturuyor. Normalde cihazlar bataryanın belli bir yüzdeye düşmesinden sonra otomatik olarak güç tasarrufu moduna geçiyorlar. GO Battery Pro bunu bir adım daha ileriye götürerek yoğun kullanımlarda arka planda devreye girerek pil tasarrufunu devreye alıyor. Başarılı bir şekilde optimize edilen bu özellik sayesinde minimum performans kaybıyla en uzun pil kullanım süresini elde edebiliyorsunuz. Bunun yanında uygulama, arkaplanda çalışarak gereksiz yere güç tüketen ve en çok pil kullanan uygulamaları takip ederek size gösterebiliyor. Bu uygulamaları ister tek tek isterseniz de topluca kapatabiliyor ve bu işi GO Battery'e varsayılan olarak ayarlayabiliyorsunuz.

 

Kalan pil süresi tahmini de yapabilen uygulama, Wi-Fi ve Bluetooth gibi pil tüketen özellikler aktif olduğunda da sizi bilgilendiriyor. Uygulamanın optimizasyon seçeneklerinde bu özellikleri kullandıktan sonra otomatik kapatmaya ayarlayabilir ve pil süresini arttırabilirsiniz.

GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Çeşitli hata düzeltmeleri.

Artıları

Akıllı güç tasarrufu modu,

Pil tüketen uygulamalar üzerinde tam kontrol sağlaması,

Başarılı optimizasyon algoritması.

Eksileri

Reklam gösterimi biraz fazla yapılıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder