GO Battery Pro – Battery Saver ikon

GO Battery Pro – Battery Saver

v2.0.4

Android cihazınızın pil kullanımını yönetebileceğiniz GO Battery Pro – Battery Saver, güç tasarrufundan şarj arttırmaya kadar detaylı kullanım seçenekleri sunuyor.

 

Uygulamanın öne çıkan özelliğini akıllı güç tasarrufu modu oluşturuyor. Normalde cihazlar bataryanın belli bir yüzdeye düşmesinden sonra otomatik olarak güç tasarrufu moduna geçiyorlar. GO Battery Pro bunu bir adım daha ileriye götürerek yoğun kullanımlarda arka planda devreye girerek pil tasarrufunu devreye alıyor. Başarılı bir şekilde optimize edilen bu özellik sayesinde minimum performans kaybıyla en uzun pil kullanım süresini elde edebiliyorsunuz. Bunun yanında uygulama, arkaplanda çalışarak gereksiz yere güç tüketen ve en çok pil kullanan uygulamaları takip ederek size gösterebiliyor. Bu uygulamaları ister tek tek isterseniz de topluca kapatabiliyor ve bu işi GO Battery'e varsayılan olarak ayarlayabiliyorsunuz.

 

Kalan pil süresi tahmini de yapabilen uygulama, Wi-Fi ve Bluetooth gibi pil tüketen özellikler aktif olduğunda da sizi bilgilendiriyor. Uygulamanın optimizasyon seçeneklerinde bu özellikleri kullandıktan sonra otomatik kapatmaya ayarlayabilir ve pil süresini arttırabilirsiniz.

GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri GO Battery Pro – Battery Saver ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Çeşitli hata düzeltmeleri.

Artıları

Akıllı güç tasarrufu modu,

Pil tüketen uygulamalar üzerinde tam kontrol sağlaması,

Başarılı optimizasyon algoritması.

Eksileri

Reklam gösterimi biraz fazla yapılıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.4

GeliştiriciGOMO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.02.2018 - 13:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme140

Dosya boyutu 12.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7614

Güvenlik seçicileri
GO Battery Pro – Battery Saver eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm GO Battery Pro – Battery Saver versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder