Sistem Doktoru: CPU, Pil, RAM ve Depolama Bakımı ikon

Sistem Doktoru: CPU, Pil, RAM ve Depolama Bakımı APK

v1.42

Sistem Doktoru, Android telefonunuzun ihtiyaç duyduğu temel bakım özelliklerini sunan gelişmiş bir uygulamadır.


Uygulama temel olarak telefonların performans optimizasyonunu yapıyor. RAM ve depolama alanı temizliği ile birlikte, bataryanın dayanıklılığı ve işlemci sıcaklığı gibi parametreler sayesinde performansı etkileyen tüm işlemleri uygulama ile kontrol edebiliyorsunuz.


Uygulamanın sunduğu özellikler genel olarak şunlar:

  • Depolama Alanı Temizleme: Sistem Doktoru uygulaması telefonunuzun hafızasında gereksiz yer tutan ve cihazın yavaşlamasına sebep olan dosyaları tespit ederek silmenizi sağlar.
  • Telefon Hızlandırma (Boost Mobile): Tek dokunuşla telefonunuzu hızlandırma özelliği.
  • Pil Tasarrufu: Uygulamanın sunduğu pil tasarrufu özelliği ile telefonunuzun şarjı az kaldığında daha uzun süre kullanabilirsiniz. Pil tasarrufu için internet bağlantısı, arkaplanda uygulama yenileme gibi özelliklere sahip farklı modlar bulunuyor. Şarj durumunuza göre size uygun olanı seçip kullanabilirsiniz
  • CPU (İşlemci) Soğutma: Sistem Doktoru'nun belki de en sevdiğimiz özelliği bu. Telefonlar ısındıkça yavaş çalışmaya başlar. Özellikle de oyun oynarken çok can sıkıcı bir durumdur bu. Uygulama üzerinden CPU (işlemci) sıcaklığını görebilir, hangi uygulama veya özelliği CPU'yu ısıttığını tespit ederek kapatabilirsiniz.


Sistem Doktoru: CPU, Pil, RAM ve Depolama Bakımı uygulaması ile Android telefonunuzun bakımını kolayca yapabilirsiniz. Unutmayın, temiz ve performans optimizasyonu yapılmış telefonların ömrü daha uzun olur. Bu nedenle bu tür uygulamalardan mutlaka telefonunuzda olmasını öneririz. Sistem Doktoru: CPU, Pil, RAM ve Depolama Bakımı APK dosyasını hemen indirerek telefonunuzu optimize edebilirsiniz.

Sistem Doktoru: CPU, Pil, RAM ve Depolama Bakımı ekran görüntüleri Sistem Doktoru: CPU, Pil, RAM ve Depolama Bakımı ekran görüntüleri Sistem Doktoru: CPU, Pil, RAM ve Depolama Bakımı ekran görüntüleri Sistem Doktoru: CPU, Pil, RAM ve Depolama Bakımı ekran görüntüleri Sistem Doktoru: CPU, Pil, RAM ve Depolama Bakımı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder