Android Sistem WebView ikon

Android Sistem WebView APK

v80.0.3987.162

Android WebView, Google Chrome tarafından desteklenen ve Android uygulamalarının web içeriğini görüntülemesini sağlayan bir sistem bileşenidir.


Android'e entegre olarak çalışan bu WebView bileşini çoğu telefon ve tablette önceden yüklü olarak gelir. Uygulamanun temel işlevi, Android oyun ve uygulamalardan çıkış yapmadan web sitelerini açmayı sağlar. Bu sayede oyun veya uygulamadan çıkış yapmadan web içerikleri görüntülenebilir.


Kullanıcılar Android WebView nedir ve nasıl kullanılır gibi birçok sorunun cevabını alıyor. Bu sorulara kısaca WebView'in web içeriğini görüntülemeyi sağlayan bir bileşen olduğu ve Android oyun ve uygulamaları tarafından kullanıldığını belirtelim. Eğer Android geliştiricisi değilseniz genellikle bu bileşeni doğrudan kullanmaya ihtiyacınız olmaz.


Son olarak, Android Sistem WebView güvenlik nedeniyle sürekli güncel kalması gereken bir aplikasyon. İçeriklerinizi ve cihazınızı güvende tutmak için güncellemeleri almayı ihmal etmeyin. Google tarafından geliştirilen bileşeni kullanmak için Android WebView APK dosyasını indirmeniz ve kurmanız yeterlidir.

Android Sistem WebView ekran görüntüleri Android Sistem WebView ekran görüntüleri Android Sistem WebView ekran görüntüleri Android Sistem WebView ekran görüntüleri Android Sistem WebView ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android WebView APK son sürüm ile kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder