Android Sistem WebView ikon

Android Sistem WebView APK

v87.0.4280.141

Android WebView, Google Chrome tarafından desteklenen ve Android uygulamalarının web içeriğini görüntülemesini sağlayan bir sistem bileşenidir.


Android'e entegre olarak çalışan bu WebView bileşini çoğu telefon ve tablette önceden yüklü olarak gelir. Uygulamanun temel işlevi, Android oyun ve uygulamalardan çıkış yapmadan web sitelerini açmayı sağlar. Bu sayede oyun veya uygulamadan çıkış yapmadan web içerikleri görüntülenebilir.


Kullanıcılar Android WebView nedir ve nasıl kullanılır gibi birçok sorunun cevabını alıyor. Bu sorulara kısaca WebView'in web içeriğini görüntülemeyi sağlayan bir bileşen olduğu ve Android oyun ve uygulamaları tarafından kullanıldığını belirtelim. Eğer Android geliştiricisi değilseniz genellikle bu bileşeni doğrudan kullanmaya ihtiyacınız olmaz.


Son olarak, Android Sistem WebView güvenlik nedeniyle sürekli güncel kalması gereken bir aplikasyon. İçeriklerinizi ve cihazınızı güvende tutmak için güncellemeleri almayı ihmal etmeyin. Google tarafından geliştirilen bileşeni kullanmak için Android WebView APK dosyasını indirmeniz ve kurmanız yeterlidir.

Android Sistem WebView nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Android Sistem WebView APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Android Sistem WebView ekran görüntüleri Android Sistem WebView ekran görüntüleri Android Sistem WebView ekran görüntüleri Android Sistem WebView ekran görüntüleri Android Sistem WebView ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android Sistem WebView APK yeni güncellemesinde uygulama performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder