Süper Yedekleme: SMS & Kişiler ikon

Süper Yedekleme: SMS & Kişiler APK

v2.2.10

Süper Yedekleme: SMS & Kişiler, Android telefonunuzdaki SMS mesajları ve rehberi yedeklemek için kullanabileceğiniz başarılı bir yardımcı araç uygulaması.

 

Android telefon ve tabletlerde özellikle mesajlar ve rehberi belirli aralıklarla yedeklemek gerekiyor. Süper Yedekleme: SMS & Kişiler uygulaması da yedekleme işlemini başarıyla yapan Android uygulamalarından bir tanesi. Aslında uygulama sadece rehber ve mesajları yedeklemiyor; uygulamalar, takvim kayıtları, yer imleri ve arama kayıtlarını da Süper Yedekleme uygulamasıyla yedeklemeniz mümkün.

 

Uygulamanın yedekleme seçeneği olarak üç farklı yöntemi var: Yedekleri mail adresinize göndermek, Google Drive hesabına yüklemek ve SD karta taşımak. Bunların içerisinde en güvenli yol verileri Google Drive'a yüklemek. Yedekler siz silmediğiniz sürece Drive'da duracağı için istediğiniz zaman yeniden yükleme şansınız oluyor. (Google Drive yüklü değilse buradan indirebilirsiniz.)

 

Süper Yedekleme'nin kullanımı da oldukça basit. Yedeklemek istediğiniz içeriği arayüzden seçip 'yedekle' düğmesine dokunmanız yeterli oluyor. Bir yedeği geri yüklemek isterseniz yine aynı ekrandan 'geri yükle' seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

Başarılı yedekleme uygulaması Süper Yedekleme: SMS & Kişiler temel özellikleri ile ücretsiz bir uygulama. Gelişmiş özellikler ise uygulamanın PRO versiyonunda bulunuyor. Süper Yedekleme APK dosyasını indirerek verilerinizi yedekleyerek saklayabilirsiniz.

Süper Yedekleme: SMS & Kişiler ekran görüntüleri Süper Yedekleme: SMS & Kişiler ekran görüntüleri Süper Yedekleme: SMS & Kişiler ekran görüntüleri Süper Yedekleme: SMS & Kişiler ekran görüntüleri Süper Yedekleme: SMS & Kişiler ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder