Google Drive ikon

Google Drive APK

v2.22.154.3.all.alldpi

Google kullanıcılarının dosya ve belgelerini saklayıp organize edebildiği bulut depolama servisi Google Drive, Android uygulamasıyla dosyalarınıza her yerden erişmenizi sağlıyor.


Arkasında Google'ın tecrübeli mühendisleri bulunan Google Drive servisi güvenilirlik ve kullanışlılık açısından kullanıcılar tarafından yüksek oranda tercih ediliyor. Ayarladığınızda Android cihazınızla senkronize çalışabilen uygulama otomatik olarak dosya, fotoğraf ve belgelerinizi Drive hesabınıza aktarabiliyor. Drive hesabında saklanan dosya ve belgeler normalde internet üzerinden kullanılabilir durumda, fakat istendiğinde belirli dosyalar için çevrimdışı düzenleme yapabilme seçeneğini aktif edebiliyorsunuz. Çevrimdışı düzenlediğiniz veriler internet bağlantısı kurulduğunda otomatik olarak senkronize ediliyor.


Google Drive uygulamasının öne çıkan bir özelliği davet yöntemiyle belli dosya, klasör ve belgeler için kullanıcı ekleyebilmeniz. Eklediğiniz kullanıcılar sizin vereceğiniz izinlere göre görüntüleme, düzenleme ve yorum yapma gibi haklara sahip olabiliyorlar. Özellikle sık sık ortak çalışma düzenleyen kullanıcılar için oldukça iyi bir deneyim sunuyor.

Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android Google Drive uygulamasının yeni versiyonuyla materyal tasarım kullanıcılara sunulmuş.

Artıları

Çevrimdışı çalışma özelliği,

Otomatik senkronizasyon,

Ortak çalışma için kullanıcı ekleyebilme,

Kullanışlı tasarım.

Eksileri

Senkronizasyon hatası olduğunda bildirim gelmiyor.

Yorumlar

Google Drive için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Rtpd2 yıl önce Google Drive v2.19.372.02.35 için
bruuuuuust