Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Verimlilik Programları » Google Drive

Google Drive

v2.7.153.14.35
reklamlar
Google Drive
Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri Google Drive tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Google Drive Açıklama

Google kullanıcılarının dosya ve belgelerini saklayıp organize edebildiği bulut depolama servisi Google Drive, Android uygulamasıyla dosyalarınıza her yerden erişmenizi sağlıyor.

 

Arkasında Google'ın tecrübeli mühendisleri bulunan Google Drive servisi güvenilirlik ve kullanışlılık açısından kullanıcılar tarafından yüksek oranda tercih ediliyor. Ayarladığınızda Android cihazınızla senkronize çalışabilen uygulama otomatik olarak dosya, fotoğraf ve belgelerinizi Drive hesabınıza aktarabiliyor. Drive hesabında saklanan dosya ve belgeler normalde internet üzerinden kullanılabilir durumda, fakat istendiğinde belirli dosyalar için çevrimdışı düzenleme yapabilme seçeneğini aktif edebiliyorsunuz. Çevrimdışı düzenlediğiniz veriler internet bağlantısı kurulduğunda otomatik olarak senkronize ediliyor.

 

Google Drive uygulamasının öne çıkan bir özelliği davet yöntemiyle belli dosya, klasör ve belgeler için kullanıcı ekleyebilmeniz. Eklediğiniz kullanıcılar sizin vereceğiniz izinlere göre görüntüleme, düzenleme ve yorum yapma gibi haklara sahip olabiliyorlar. Özellikle sık sık ortak çalışma düzenleyen kullanıcılar için oldukça iyi bir deneyim sunuyor.

Artıları

Çevrimdışı çalışma özelliği,

Otomatik senkronizasyon,

Ortak çalışma için kullanıcı ekleyebilme.

Eksileri

Arayüz tasarımı daha basit ve kullanışlı olabilir.

reklamlar

Google Drive Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: