Google Drive

Google Drive

v2.7.153.14.35

Google kullanıcılarının dosya ve belgelerini saklayıp organize edebildiği bulut depolama servisi Google Drive, Android uygulamasıyla dosyalarınıza her yerden erişmenizi sağlıyor.

 

Arkasında Google'ın tecrübeli mühendisleri bulunan Google Drive servisi güvenilirlik ve kullanışlılık açısından kullanıcılar tarafından yüksek oranda tercih ediliyor. Ayarladığınızda Android cihazınızla senkronize çalışabilen uygulama otomatik olarak dosya, fotoğraf ve belgelerinizi Drive hesabınıza aktarabiliyor. Drive hesabında saklanan dosya ve belgeler normalde internet üzerinden kullanılabilir durumda, fakat istendiğinde belirli dosyalar için çevrimdışı düzenleme yapabilme seçeneğini aktif edebiliyorsunuz. Çevrimdışı düzenlediğiniz veriler internet bağlantısı kurulduğunda otomatik olarak senkronize ediliyor.

 

Google Drive uygulamasının öne çıkan bir özelliği davet yöntemiyle belli dosya, klasör ve belgeler için kullanıcı ekleyebilmeniz. Eklediğiniz kullanıcılar sizin vereceğiniz izinlere göre görüntüleme, düzenleme ve yorum yapma gibi haklara sahip olabiliyorlar. Özellikle sık sık ortak çalışma düzenleyen kullanıcılar için oldukça iyi bir deneyim sunuyor.

Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri Google Drive ekran görüntüleri
Sevdik

Çevrimdışı çalışma özelliği,

Otomatik senkronizasyon,

Ortak çalışma için kullanıcı ekleyebilme.

Sevmedik

Arayüz tasarımı daha basit ve kullanışlı olabilir.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7.153.14.35

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciGoogle LLC

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme30

Eklenme tarihi7 ay önce

Dosya boyutu 20.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7638

Google Drive Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder