Lifebox ikon

Lifebox APK

v4.2.6

Telefonunuzdaki medya dosyalarını, rehberleri ve mesajları Lifebox ile kolayca yedekleyin.


Aslında Lifebox sadece yedekleme uygulaması değil, aynı zamanda Google Drive ve Dropbox gibi bir bulut depolama servisi. Telefonunuzdaki tüm dosyaları lifebox'a atabiliyor ve yönetebiliyorsunuz. Örneğin çok fotoğraf çekenler için lifebox tarzı yedekleme uygulamaları hayat kurtaran özelliklere sahip. Çekilen her fotoğraf otomatik olarak yedeklendiği için cihazınızın hafıza sorunu olmuyor.


lifebox'un yedekleme özellikleri cihazınızla da sınırlı değil. Facebook ve Instagram hesabınızı uygulamaya bağlarsanız, burada paylaştığınız fotoğraflar da lifebox'a yedekleniyor. Uygulamanın en sevdiğimiz özelliği ise fotoğraftaki yüzleri tanıması ve ona göre albüm gibi gruplandırması. Bu sayede kişilere göre fotoğraflarınızı bulmak çok kolay hale geliyor.


Turkcell tarafından geliştirilen uygulama tüm Android kullanıcılarına açık. Üye olduktan sonra telefonunuzun özellikleri destekliyorsa parmak izi, iris tarama ve yüz tanıma gibi ek güvenlik önlemleri ile de uygulamayı kullanmanız mümkün.


lifebox'a üye olduğunuzda ücretsiz 5 GB depolama hakkına sahip oluyorsunuz. Eğer bu alan yetmezse daha fazla kapasiteyi satın alarak uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. lifebox APK dosyasını indirerek cihazınızdaki medya ve rehber gibi verileri yedeklemeye başlayın.

Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Lifebox APK son sürüm güncellemesi ile;

Albümleri otomatik yedekleme özelliği eklenmiş,

Premium paketler eklenmiş.

Yorumlar

Lifebox için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Lifebox v4.1.3 için
Nokia 1320 modeline lifebox u nasıl indire bilirim