Lifebox ikon

Lifebox

v4.1.3

lifebox telefonunuzdaki medya dosyalarını, rehberleri ve mesajları yedeklemenizi sağlayan başarılı bir yedekleme uygulamasıdır.

 

Aslında Lifebox sadece yedekleme uygulaması değil, aynı zamanda Google Drive ve Dropbox gibi bir bulut depolama servisi. Telefonunuzdaki tüm dosyaları lifebox'a atabiliyor ve yönetebiliyorsunuz. Örneğin çok fotoğraf çekenler için lifebox tarzı yedekleme uygulamaları hayat kurtaran özelliklere sahip. Çekilen her fotoğraf otomatik olarak yedeklendiği için cihazınızın hafıza sorunu olmuyor.

 

lifebox'un yedekleme özellikleri cihazınızla da sınırlı değil. Facebook ve Instagram hesabınızı uygulamaya bağlarsanız, burada paylaştığınız fotoğraflar da lifebox'a yedekleniyor. Uygulamanın en sevdiğimiz özelliği ise fotoğraftaki yüzleri tanıması ve ona göre albüm gibi gruplandırması. Bu sayede kişilere göre fotoğraflarınızı bulmak çok kolay hale geliyor.

 

Turkcell tarafından geliştirilen uygulama tüm Android kullanıcılarına açık. Üye olduktan sonra telefonunuzun özellikleri destekliyorsa parmak izi, iris tarama ve yüz tanıma gibi ek güvenlik önlemleri ile de uygulamayı kullanmanız mümkün.

 

lifebox'a üye olduğunuzda ücretsiz 5 GB depolama hakkına sahip oluyorsunuz. Eğer bu alan yetmezse daha fazla kapasiteyi satın alarak uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. lifebox APK dosyasını indirerek cihazınızdaki medya ve rehber gibi verileri yedeklemeye başlayın.

Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Performans ve güvenlik geliştirmeleri yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.1.3

GeliştiriciTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi15.11.2018 - 22:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme725

Dosya boyutu 51.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9161

Güvenlik seçicileri
Lifebox eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Lifebox versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi28 gün önce Lifebox v4.1.3 için
Nokia 1320 modeline lifebox u nasıl indire bilirim