Lifebox ikon

Lifebox APK

v23.0

Lifebox Açıklama

Telefonunuzdaki medya dosyalarını, rehberleri ve mesajları Lifebox ile kolayca yedekleyin.


Aslında Lifebox sadece yedekleme uygulaması değil, aynı zamanda Google Drive ve Dropbox gibi bir bulut depolama servisi. Telefonunuzdaki tüm dosyaları lifebox'a atabiliyor ve yönetebiliyorsunuz. Örneğin çok fotoğraf çekenler için lifebox tarzı yedekleme uygulamaları hayat kurtaran özelliklere sahip. Çekilen her fotoğraf otomatik olarak yedeklendiği için cihazınızın hafıza sorunu olmuyor.


lifebox'un yedekleme özellikleri cihazınızla da sınırlı değil. Facebook ve Instagram hesabınızı uygulamaya bağlarsanız, burada paylaştığınız fotoğraflar da lifebox'a yedekleniyor. Uygulamanın en sevdiğimiz özelliği ise fotoğraftaki yüzleri tanıması ve ona göre albüm gibi gruplandırması. Bu sayede kişilere göre fotoğraflarınızı bulmak çok kolay hale geliyor.


Turkcell tarafından geliştirilen uygulama tüm Android kullanıcılarına açık. Üye olduktan sonra telefonunuzun özellikleri destekliyorsa parmak izi, iris tarama ve yüz tanıma gibi ek güvenlik önlemleri ile de uygulamayı kullanmanız mümkün.


lifebox'a üye olduğunuzda ücretsiz 5 GB depolama hakkına sahip oluyorsunuz. Eğer bu alan yetmezse daha fazla kapasiteyi satın alarak uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. lifebox APK dosyasını indirerek cihazınızdaki medya ve rehber gibi verileri yedeklemeye başlayın.

Son güncellemede neler var?

Lifebox APK son sürüm güncellemesinde Apple hesabı ile giriş desteği eklenmiş, ayrıca uygulamadaki sorunlar düzeltilmiş.

Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri Lifebox ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv23.0

GeliştiriciTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.11.2018 - 22:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme1175

Dosya boyutu 40.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9161

GÜVENLİKİndireceğiniz Lifebox APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: tr.com.turkcell.akillidepo

APK imzası: b540a36f9a50d3941020f1b171b9347f6faf3855

Lifebox eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Lifebox versiyonları:
  • 1. Lifebox v4.2.6
  • 2. Lifebox v4.1.3
  • 3. Lifebox v4.0.8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

8 kullanıcı oyuna göre

Lifebox için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Lifebox v4.1.3 için
Nokia 1320 modeline lifebox u nasıl indire bilirim