CamScanner - Phone PDF Creator ikon

CamScanner - Phone PDF Creator APK

v6.37.0.2303210000

CamScanner - Phone PDF Creator Açıklama

CamScanner APK ile cep telefonunuzdan kolayca belgeleri tarayın, yazdın, faks gönderin ya da buluta kaydedin.


Android telefonlarda belge yönetimi için geliştirilen CamScanner uygulaması, her türlü belgeyi tarayan başarılı bir uygulama. Bir belgeyi, faturayı, makbuzu ya da not kağıdını telefonunuza aktarmanız mı gerekiyor? CamScanner uygulamasıyla bunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken CamScanner uygulamasını açmak ve uygulama tarayıcısını belgeye yaklaştırmak. Tarama işlemi telefonunuzun kamerasıyla yapıldığı için ek bir yazılıma ya da donanıma gerek yok. Taradığınız belgeleri, PDF ya da JPG formatında telefonunuza hemen kaydedebilirsiniz.


CamScanner uygulamasının özellikleri bununla sınırlı değil. Taradığınız belgeyi kırpma, döndürme ve benzeri düzenleme araçlarıyla düzenleyebilirsiniz. Bunun dışında yazdırdığınız belgeleri yine uygulama üzerinden yazdırabilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmek için telefonunuza tanımlı bir yazıcının olması gerekiyor. Eğer yazıcı bilgisayarda bağlı ise belgeyi bulut hesabınıza gönderip bilgisayara çekebilir ve bundan sonra yazdırabilirsiniz. Son olarak, telefondan faks gönderme özelliği de CamScanner'in diğer bir faydalı işlevi. Günümüzde faks pek kullanılmasa da uygulamadan istediğiniz belgeyi faksa gönderebilirsiniz.


Android telefon ve tablette belge, not, fatura gibi kağıtları sık sık tarama ihtiyacınız oluyorsa CamScanner tam size göre. Ücretsiz olarak kullanılan bu uygulamayı kullanmak için CamScanner APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli.

CamScanner - Phone PDF Creator ekran görüntüleri CamScanner - Phone PDF Creator ekran görüntüleri CamScanner - Phone PDF Creator ekran görüntüleri CamScanner - Phone PDF Creator ekran görüntüleri CamScanner - Phone PDF Creator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.37.0.2303210000

GeliştiriciCamSoft Information

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi29.03.2023 - 20:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 89.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11355

GÜVENLİKİndireceğiniz CamScanner - Phone PDF Creator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.intsig.camscanner

APK imzası: 27D438581BE7ACD1B07EAAC45DA3A233

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder