Fleksy Klavyesi Stickers + GIF ikon

Fleksy Klavyesi Stickers + GIF

v9.7.7

Fleksy sade ve hızlı arayüzüyle dikkat çeken başarılı bir Android klavye uygulamasıdır.

 

Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için birçok klavye uygulaması mevcut. Fleksy ise özellikle sade yapısıyla bu klavye uygulamaları arasından çıkıyor. Fleksy'de yazma işinizi kolaylaştıracak hemen her özellik var: kaydırarak yazma, metin düzeltme, GIF gönderme gibi. Bunların yanında tema ve klavye arkaplanı değiştirme gibi özelliklerle klavyenizi istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz.

 

Fleksy'nin öne çıkan özelliklerinden biri kesinlikle kullanıcıları takip etmiyor oluşu. Diğer klavye uygulamaları sizin yazma alışkanlıklarınızı denetleyip kaydederken Fleksy uygulamasında bu özellik yok. Bu sayede kullanıcıların alışkanlıkları gizli kalıyor ama yazma işi biraz zorlaşıyor tabi. Çoğu kişi için güvenlik önce geldiğinden dolayı oldukça tutulmuş Fleksy Klavyesi. Fleksy Klavye APK dosyasını indirerek ücretsiz kullanabilirsiniz.

Fleksy Klavyesi Stickers + GIF ekran görüntüleri Fleksy Klavyesi Stickers + GIF ekran görüntüleri Fleksy Klavyesi Stickers + GIF ekran görüntüleri Fleksy Klavyesi Stickers + GIF ekran görüntüleri Fleksy Klavyesi Stickers + GIF ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.7.7

GeliştiriciThingthing Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi09.02.2019 - 13:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme12

Dosya boyutu 48.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9340

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder