Post-it® ikon

Post-it® APK

v1.2.1

Post-it® Açıklama

Post-it®, Android telefon ve tabletlerinizde kolayca not tutmanızı sağlayan faydalı bir not defteri uygulamasıdır.


Kolay kullanımı ve hızlı yapısı ile öne çıkan Post-it'te tüm notlar renkli kağıtlara yazılıyor. Hızlı bir şekilde not almak için geliştirilen uygulamanın temel özelliği klavyeden çok ekrana çizerek not yazmak. Uygulamayı açtığınızda hemen ekrana bir yazı yazarsanız Post-it® yazdığınızı hemen otomatik olarak not defterine kaydediyor.


Post-it® temel olarak yazma üzerine not tutmaya yarasa da, telefonunuzun kamerasıyla odaklayacağınız metinleri de not defterine kaydedebiliyor. Ancak bu özelliğin sağlam çalışması için kameranın yazıyı net bir şekilde görüntülediğinden emin olmanız gerek. Aksi halde yazı yanlış aktarılabiliyor. Kameradan not kaydetme özelliği Post-it'in en çok kullanılan özelliklerinden biri. Ücretsiz olarak sunulan Post-it APK dosyasını hemen indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Post-it® ekran görüntüleri Post-it® ekran görüntüleri Post-it® ekran görüntüleri Post-it® ekran görüntüleri Post-it® ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1

Geliştirici3M Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi13.12.2019 - 15:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme74

Dosya boyutu 7.97 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10028

GÜVENLİKİndireceğiniz Post-it® APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mmm.postit

APK imzası: 426d1e4695fd37f983aa3c67cef9f0f85c73faf0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder