Solid Explorer File Manager ikon

Solid Explorer File Manager

v2.6.0

Solid Explorer File Manager, materyal tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile size oldukça iyi bir dosya gezgini deneyimi sunuyor. 

 

Solid Explorer File Manager, bir dosya yöneticisinden bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahip. Dosya taşıma, kopyalama, telefon hafızasından hafıza kartına aktarma ve verileri düzenleme gibi hemen her özellik var. Uygulamanın en başarılı yanı ise başarılı materyal tasarımı. Bu tasarım çizgisi ile hem uygulamayı kullanmak hem de dosyaları yönetmek oldukça kolaylaşıyor.

 

Uygulamayı başarılı yapan bir diğer özelliği de Dropbox, Box, Google Drive, OneDrive, Mega ve Owncloud gibi birçok popüler bulut depolama servisini desteklemesi. Bu sayede telefonunuzdaki ve bulut depolama alanlarındaki dosyaları kolayca yönetebiliyor ve senkronize edebiliyorsunuz. Ayrıca daha teknik bağlantı yöntemleri isteyenler için de uygulamanın FTP, SFTP ve WebDav desteklerinin olduğunu belirtelim.

 

Android dosya yöneticisi uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsanız Solid Explorer File Manager tasarımı, işlevsel özellikleri ve bulut depolama destekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Solid Explorer File Manager APK dosyasını indirerek dosyalarınızı kolayca yönetmeye başlayabilirsiniz.

Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.6.0

GeliştiriciNeatBytes

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi23.11.2018 - 13:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme11

Dosya boyutu 12.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9186

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder