Solid Explorer File Manager ikon

Solid Explorer File Manager APK

v2.8.24

Solid Explorer File Manager Açıklama

Solid Explorer File Manager, materyal tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile size oldukça iyi bir dosya gezgini deneyimi sunuyor.


Solid Explorer File Manager, bir dosya yöneticisinden bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahip. Dosya taşıma, kopyalama, telefon hafızasından hafıza kartına aktarma ve verileri düzenleme gibi hemen her özellik var. Uygulamanın en başarılı yanı ise başarılı materyal tasarımı. Bu tasarım çizgisi ile hem uygulamayı kullanmak hem de dosyaları yönetmek oldukça kolaylaşıyor.


Uygulamayı başarılı yapan bir diğer özelliği de Dropbox, Box, Google Drive, OneDrive, Mega ve Owncloud gibi birçok popüler bulut depolama servisini desteklemesi. Bu sayede telefonunuzdaki ve bulut depolama alanlarındaki dosyaları kolayca yönetebiliyor ve senkronize edebiliyorsunuz. Ayrıca daha teknik bağlantı yöntemleri isteyenler için de uygulamanın FTP, SFTP ve WebDav desteklerinin olduğunu belirtelim.


Android dosya yöneticisi uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsanız Solid Explorer File Manager tasarımı, işlevsel özellikleri ve bulut depolama destekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Solid Explorer File Manager APK dosyasını indirerek dosyalarınızı kolayca yönetmeye başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Solid Explorer File Manager APK son sürüm güncellemesinde USB tanılama özelliği geliştirilmiş, Google Drive optimizasyonu güncellenmiş, uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.8.24

GeliştiriciNeatBytes

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi23.11.2018 - 13:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme36

Dosya boyutu 20.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9186

GÜVENLİKİndireceğiniz Solid Explorer File Manager APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: pl.solidexplorer2

APK imzası: e4e2c621308f43912674e8c00cd5c1408c55e5a0

Solid Explorer File Manager eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Solid Explorer File Manager versiyonları:
  • 1. Solid Explorer File Manager v2.8.5
  • 2. Solid Explorer File Manager v2.6.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder