Solid Explorer File Manager ikon

Solid Explorer File Manager APK

v2.8.5

Solid Explorer File Manager, materyal tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile size oldukça iyi bir dosya gezgini deneyimi sunuyor.


Solid Explorer File Manager, bir dosya yöneticisinden bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahip. Dosya taşıma, kopyalama, telefon hafızasından hafıza kartına aktarma ve verileri düzenleme gibi hemen her özellik var. Uygulamanın en başarılı yanı ise başarılı materyal tasarımı. Bu tasarım çizgisi ile hem uygulamayı kullanmak hem de dosyaları yönetmek oldukça kolaylaşıyor.


Uygulamayı başarılı yapan bir diğer özelliği de Dropbox, Box, Google Drive, OneDrive, Mega ve Owncloud gibi birçok popüler bulut depolama servisini desteklemesi. Bu sayede telefonunuzdaki ve bulut depolama alanlarındaki dosyaları kolayca yönetebiliyor ve senkronize edebiliyorsunuz. Ayrıca daha teknik bağlantı yöntemleri isteyenler için de uygulamanın FTP, SFTP ve WebDav desteklerinin olduğunu belirtelim.


Android dosya yöneticisi uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsanız Solid Explorer File Manager tasarımı, işlevsel özellikleri ve bulut depolama destekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Solid Explorer File Manager APK dosyasını indirerek dosyalarınızı kolayca yönetmeye başlayabilirsiniz.

Solid Explorer File Manager nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Solid Explorer File Manager APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri Solid Explorer File Manager ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Solid Explorer File Manager APK yeni sürümü ile FTP özelliği optimize edilmiş, hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder