OneNote ikon

OneNote APK

v16.0.8827.2090

Microsoft'un geliştirdiği OneNote ile mobil cihazlarınızda kolayca not tutabilir, yapılacaklar listesi ve hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

 

Bilgisayarda en çok kullanılan not alma uygulaması OneNote mobilde sunduğu özelliklerle de çok iddialı. Not almak için Android ekosisteminde birçok uygulama yer alıyor ancak OneNote'u cazip kılan hem bilgisayardan hem de mocil cihazlardan tutulan notlara erişim sağlaması. Microsoft hesabınızla uygulamaya giriş yaptığınızda tüm çalışmalarınız önünüze geliyor ve istediğinizle çalışmaya devam ediyorsunuz. Not alma özelliği gayet kullanışlı olsa da yapılacaklar listesi için aynı şey geçerli değil. Microsoft ekibi de bunun farkında olacak ki Microsoft To-Do gibi ayrı bir yapılacaklar uygulaması geliştirmiş.

 

OneNote, Microsoft'un diğer ofis uygulamaları ile uyumlu çalıştığı için aldığınız bir notu ofis belgesi haline dönüştürebiliyorsunuz. Uygulamanın tek kötü yanı kullanabilmek için Microsoft hesabı istemesi. Zaten bir hesabınız varsa uygulamayı tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

OneNote ekran görüntüleri OneNote ekran görüntüleri OneNote ekran görüntüleri OneNote ekran görüntüleri OneNote ekran görüntüleri

Yorumlar

OneNote için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
yokk2 yıl önce OneNote v16.0.8827.2090 için
güzel