OneNote ikon

OneNote

v16.0.8827.2090

Microsoft'un geliştirdiği OneNote ile mobil cihazlarınızda kolayca not tutabilir, yapılacaklar listesi ve hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

 

Bilgisayarda en çok kullanılan not alma uygulaması OneNote mobilde sunduğu özelliklerle de çok iddialı. Not almak için Android ekosisteminde birçok uygulama yer alıyor ancak OneNote'u cazip kılan hem bilgisayardan hem de mocil cihazlardan tutulan notlara erişim sağlaması. Microsoft hesabınızla uygulamaya giriş yaptığınızda tüm çalışmalarınız önünüze geliyor ve istediğinizle çalışmaya devam ediyorsunuz. Not alma özelliği gayet kullanışlı olsa da yapılacaklar listesi için aynı şey geçerli değil. Microsoft ekibi de bunun farkında olacak ki Microsoft To-Do gibi ayrı bir yapılacaklar uygulaması geliştirmiş.

 

OneNote, Microsoft'un diğer ofis uygulamaları ile uyumlu çalıştığı için aldığınız bir notu ofis belgesi haline dönüştürebiliyorsunuz. Uygulamanın tek kötü yanı kullanabilmek için Microsoft hesabı istemesi. Zaten bir hesabınız varsa uygulamayı tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

OneNote ekran görüntüleri OneNote ekran görüntüleri OneNote ekran görüntüleri OneNote ekran görüntüleri OneNote ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv16.0.8827.2090

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.01.2018 - 14:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme73

Dosya boyutu 75.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8105

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
yokk2 yıl önce OneNote v16.0.8827.2090 için
güzel