Google Dokümanlar ikon

Google Dokümanlar APK

v1.20.202.04.35

Google Dökümanlar ile telefon ve tabletinizde metin belgeleri, dökümanlar oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.


Google tarafından geliştirilen uygulama, cazip özellikleri ile başarılı bir ofis deneyimi sunuyor. Başarılı özellikler arasında çevrimdışı döküman oluşturma ve düzenleme dikkat çekici. Bu özellik sayesinde internetin yavaş olduğu durumlarda bile ofis belgelerini düzenleme işleri oldukça kolaylaştırıyor. Bununla birlikte işinize yarayacak bir diğer özellikse Dökümanlar'ın Google Drive ile tam senkronizasyonla çalışıyor olması. Çalışma yaptığınız metin belgesi telefonunuzun hafızasında olsa bile ayarlardan Drive senkronizasyonunuzu açtığınızda tüm belge otomatik olarak senkrinize ediliyor. Bu sayede metin belgesini yanlışlıkla silmek sorun olmaktan çıkıyor.


Google Dökümanlar internet olsun veya olmasın yaptığınız her düzenlemeyi anında kaydedecek şekilde geliştirilmiş. Microsoft Word, .doc ve .docx uzantısı başta olmak üzere hemen her metin belgesi Google Dökümanlar tarafından destekleniyor. Yaptığınız çalışmaların güvenliği ve silinmesi ihtimaline karşı Google Drive senkronizasyonu kullanmanızı kesinlikle öneririz.

Google Dokümanlar ekran görüntüleri Google Dokümanlar ekran görüntüleri Google Dokümanlar ekran görüntüleri Google Dokümanlar ekran görüntüleri Google Dokümanlar ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Dokümanlar APK son sürüm güncellemesiyle uygulamadaki hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder