TouchPal Klavyesi - Emoji , etiket ve temaları ikon

TouchPal Klavyesi - Emoji , etiket ve temaları APK

v6.3.4.1

Yazma düzeni konusunda kısayol araçlarıyla dikkat çeken TouchPal Klavye, tek dokunuşla onlarca gif ve emojiye de ulaşmanızı sağlıyor.

 

Diğer Android klavye uygulamaları gibi TouchPal Klavye de tema ve düzen konusunda kişiselleştirme özelliklerine sahip. Buna ek olarak TouchPal'ın öne çıkan özelliği ise yazıları kopyalama, kesme ve yapıştırma işlemlerinde kolaylık sunması. Arayüze yerleştirilen bir araç sayesinde metin aktarma işlemlerini kolayca ve hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

 

TouchPal Klavyesinin kişiselleştirebilmek için binden fazla tema, emoji ve çıkartmayı kullanabiliyorsunuz. Otomatik yazı düzeltme özelliğiyle birlikte yazdıklarınızla uyumlu emoji ve çıkartma önerileri de uygulamanın yetenekleri arasında bulunuyor.

TouchPal Klavyesi - Emoji , etiket ve temaları ekran görüntüleri TouchPal Klavyesi - Emoji , etiket ve temaları ekran görüntüleri TouchPal Klavyesi - Emoji , etiket ve temaları ekran görüntüleri TouchPal Klavyesi - Emoji , etiket ve temaları ekran görüntüleri TouchPal Klavyesi - Emoji , etiket ve temaları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder