SideSync ikon

SideSync APK

v4.7.8.2

SideSync Açıklama

SideSync, Samsung Galaxy telefonunuzun ekranını bilgisayara aktarmanızı sağlayan başarılı bir ekran paylaşma uygulamasıdır.

 

Öncelikle, uygulamayı kullanabilmek için Samsung Galaxy serisi bir Android telefona sahip olmanız gerekiyor. Uygulamayı kullanarak telefonunuzun ekranını bilgisayardan kontrol edebiliyorsunuz. Bu sayede, bilgisayar üzerinden mesajlara cevap verebilir, Android uygulamalarını bilgisayarda kullanabilir ve galerideki fotoğraf ve videoları bilgisayardan görüntüleyebilirsiniz.

 

SideSync'i kullanabilmek için hem telefonunuzda hem de bilgisayarda SideSync'in yüklü olması gerekiyor. SideSync APK dosyasını Cepde üzerinden indirdikten sonra, buraya tıklayarak bilgisayar sürümünü de indirip kurun. Daha sonra hem telefonda hem de SideSync'i çalıştırarak senkronizasyonu kurabilirsiniz.

 

SideSync özellikle telefon ekranını bilgisayara yansıtma özelliği ve telefondaki mesaja bilgisayardan cevap yazma ile kullanıcıların tercihi durumunda. Son olarak, uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

SideSync ekran görüntüleri SideSync ekran görüntüleri SideSync ekran görüntüleri SideSync ekran görüntüleri SideSync ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.7.8.2

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi26.03.2018 - 13:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme90

Dosya boyutu 8.42 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8511

GÜVENLİKİndireceğiniz SideSync APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sec.android.sidesync30

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder