SideSync ikon

SideSync APK

v4.7.8.2

SideSync, Samsung Galaxy telefonunuzun ekranını bilgisayara aktarmanızı sağlayan başarılı bir ekran paylaşma uygulamasıdır.

 

Öncelikle, uygulamayı kullanabilmek için Samsung Galaxy serisi bir Android telefona sahip olmanız gerekiyor. Uygulamayı kullanarak telefonunuzun ekranını bilgisayardan kontrol edebiliyorsunuz. Bu sayede, bilgisayar üzerinden mesajlara cevap verebilir, Android uygulamalarını bilgisayarda kullanabilir ve galerideki fotoğraf ve videoları bilgisayardan görüntüleyebilirsiniz.

 

SideSync'i kullanabilmek için hem telefonunuzda hem de bilgisayarda SideSync'in yüklü olması gerekiyor. SideSync APK dosyasını Cepde üzerinden indirdikten sonra, buraya tıklayarak bilgisayar sürümünü de indirip kurun. Daha sonra hem telefonda hem de SideSync'i çalıştırarak senkronizasyonu kurabilirsiniz.

 

SideSync özellikle telefon ekranını bilgisayara yansıtma özelliği ve telefondaki mesaja bilgisayardan cevap yazma ile kullanıcıların tercihi durumunda. Son olarak, uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

SideSync ekran görüntüleri SideSync ekran görüntüleri SideSync ekran görüntüleri SideSync ekran görüntüleri SideSync ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder