UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ikon

UpCall Bilinmeyen & Spam Numara APK

v5.20.2

UpCall ile telefonunuzun arama ekranını geliştirebilir, rehberinizde kayıtlı olmayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.


Turkcell tarafından geliştirilen UpCall' numara detaylarını göstermek için geliştirilmiş ama buna ek olarak arama işlevini geliştirmenizi sağlayan özelliklere de sahip. Bunların başında spam arama bildirimleri, arama sırasında karşı tarafa neden aradığınızı gösteren bir yazı yazabilme, emocan gibi farklı çıkartmalar ekleme ve rahatsız etme özellikleri geliyor. Rahatsız etme özelliği, belirlediğiniz saat diliminde telefonunuz açık olduğu halde kapalı çalarak aramaları geri çeviriyor. Spam arama ise, spam olarak işaretlediğiniz bir numara sizi aradığında farklı bir bildirim sesiyle uyarıyor.


Uygulama farklı özelliklere sahip ancak en çok kullanılan özelliği bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu göstermesi. Arayanı Göster isimli bu özellik, rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara sizi aradığında numaranın kime ait olduğunu gösteriyor. Tabii ki bunun için kişinin isim bilgilerini açık tutması gerekiyor, aksi halde isim bilgisine ulaşamıyorsunuz.


UpCall Bilinmeyen & Spam Numara uygulaması tamamen ücretsiz ancak kullanabilmek için Turkcell hattına ihtiyacınız var. Yani Vodafone veya Turk Telekom hatlarında bu uygulamayı kullanamıyorsunuz.

UpCall Bilinmeyen & Spam Numara nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. UpCall Bilinmeyen & Spam Numara APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ekran görüntüleri UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ekran görüntüleri UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ekran görüntüleri UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ekran görüntüleri UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

UpCall son sürüm APK güncellemesiyle geri bildirimler dikkate alınarak uygulama özellikleri optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder