UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ikon

UpCall Bilinmeyen & Spam Numara

v5.7.4

UpCall ile telefonunuzun arama ekranını geliştirebilir, rehberinizde kayıtlı olmayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Turkcell tarafından geliştirilen UpCall' numara detaylarını göstermek için geliştirilmiş ama buna ek olarak arama işlevini geliştirmenizi sağlayan özelliklere de sahip. Bunların başında spam arama bildirimleri, arama sırasında karşı tarafa neden aradığınızı gösteren bir yazı yazabilme, emocan gibi farklı çıkartmalar ekleme ve rahatsız etme özellikleri geliyor. Rahatsız etme özelliği, belirlediğiniz saat diliminde telefonunuz açık olduğu halde kapalı çalarak aramaları geri çeviriyor. Spam arama ise, spam olarak işaretlediğiniz bir numara sizi aradığında farklı bir bildirim sesiyle uyarıyor.

 

Uygulama farklı özelliklere sahip ancak en çok kullanılan özelliği bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu göstermesi. Arayanı Göster isimli bu özellik, rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara sizi aradığında numaranın kime ait olduğunu gösteriyor. Tabii ki bunun için kişinin isim bilgilerini açık tutması gerekiyor, aksi halde isim bilgisine ulaşamıyorsunuz.

 

UpCall Bilinmeyen & Spam Numara uygulaması tamamen ücretsiz ancak kullanabilmek için Turkcell hattına ihtiyacınız var. Yani Vodafone veya Turk Telekom hatlarında bu uygulamayı kullanamıyorsunuz.

UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ekran görüntüleri UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ekran görüntüleri UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ekran görüntüleri UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ekran görüntüleri UpCall Bilinmeyen & Spam Numara ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Rahatsız etme özelliği tüm operatör kullanıcılarına açılmış,

Ayarlar menüsü tasarımı sadeleştirilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.7.4

GeliştiriciTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi21.01.2018 - 12:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme760

Dosya boyutu 16.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8158

Güvenlik seçicileri
UpCall Bilinmeyen & Spam Numara eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm UpCall Bilinmeyen & Spam Numara versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder